Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki egy szakmában, amit...

Ha valaki egy szakmában, amit szeret,30 éves korára még kezdő szinten van elismertségben és anyagiakban, akkor az tényleg azért volna, mert nem eléggé tehetséges abban a dologban?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam ezt. Nem tőlem való és nem nekem mondták, de elgondolkodtatott, hogy csakugyan így volna?

2013. okt. 4. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig eltartotta őt apuci!Azért kezdő még 30éves korában!
2013. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Igen, így van.
2013. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elismertség és a tehetség két külön fogalom.
2013. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan ezen gondolkodom én is, mint az utolsó hozzászóló: mi van, ha valaki nagyon tehetséges, de mégsem ismerik el abban a régióban, országban, közösségben, amelyben él? Mi van, ha pocsék az önmenedzsmentje és nincs pénze megfizetni egy menedzsert? Pl. én úgy látom, hogy itt, Magyarországon nagyon sok tehetséges ember él, akik mégsem tudnak megélni a tehetségükből, és nem azért, mert nem elég jó, amit csinálnak. Vannak, akiktől leesik az állam, először, mikor meglátom a műveiket, másodszor, mikor megtudom, hogy nem kelendőek.
2013. okt. 6. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!