Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baja ennek a gyereknek?

Mi a baja ennek a gyereknek?

Figyelt kérdés
Ma pályaudvaron beszlgetek a haverommal és azt mondta, "nézd ott jön az X Peti". Mondom "az meg ki?" Odakiabálta neki a haverom, hogy x és körbenézett rémülten és elfutott. Mégkérdeztem haverom, hogy ez mi volt? Mondta, hogy a gyerek fél sz x-től. Amúgy egy kicsit dilis, a fején is látni. De miért kell félni az x-től? De ha már kimondják akkor elkezd szaladni. Egy kicsit vicces, de rémisztő is egybe. Mi lehet az x-el a baja? Mondtam x-faktorba ne jeentkezzen, valaki kimondja, hogy benned meg van az x, elkezdene ott szaladgálni xdd. Na de viccet félretéve mi lehet a baja?

2013. okt. 4. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:
kb. olyan 17-18 éves lehet .
2013. okt. 4. 20:56
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] találtam róla egy videót....úgy látom többen is ismerik :D ugyanitt voltam
2013. okt. 4. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy vagy vele,de én ezen nem tudok elmosolyodni.Szimplán szellemileg le van épülve a srác,mások értelmi fogyatékosságát valahogy nem tudom,viccként felfogni.
2013. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mirk ***** válasza:
Nem tudom, hogy neki mi baja de, hogy neked és a haverodnak mi, azzal tisztában vagyok.
2013. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!