Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A sírás kerünget állandóan,...

A sírás kerünget állandóan, miközben fülig ér a szám és időnként röhögőgörcsöt kapok. Normális?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért nem, mert rengeteg feszültség van benned, amit nem tudsz vagy nem akarsz kiadni magadból. Először is rád férne egy kiadós sírás, amikor is nem kell senkinek megindokolnod az okát. Aztán valami aktív sport tevékenység, ahol jól kifáradsz, de egyúttal felszabadítja a boldogsághormonjaidat is. Egyébként meg ne hagyd, hogy alázzanak, állj ki magadért és a véleményedért.
2013. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ember legyen aki elmegy rajtad.

Valamilyen lelki nyavalya elfolytott depresszió tünetei ezek. Valami bánt téged?

2013. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lollipop Girl válasza:
Dettó ugyanígy vagyok én is mostanában minden összejött.Szerintem igaza lehet az elsőnek.
2013. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, húzós időszak ez most, annyi a változás, hogy mostanra már baromi fáradt is vagyok, de karácsony után végre lesz módom pihenni és kipróbálni a tippeket :)
2013. dec. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!