Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebből ki lehet hozni valamit?...

Ebből ki lehet hozni valamit? Telefon lopás.

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonomat, de a whats app alkalmazást rajta hagyták (olyan mint a viber, csak sms-ben) és fel tudtam venni a kapcsolatot azzal, aki a Józsefvárosin megvette és hajlandó megmutatni, hogy kitől vette. Aznap mikor ellopták értesítettük a rendőrséget. Ha a rendőrségnek meg tudom mutatni, hogy honnan van a telefon, tudnak valamit csinálni??
2013. okt. 12. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, hogy ezt a rendőrségen kérdezd meg.
2013. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na akkor, légy okos most!

Ez azzal egyenlő hogy bevagy jelentkezve a play áruházba ! Ezzel igazolhatod hogy tied a telefon hisz az új tulaj ezt a jelszót nem tudja. Így már a pontos helyet is betudod lőni hogy hol a telefon.

Mégpedig : navigyurci.hu/2013/08/14/elveszett-ellopott-keszulek-segit-az-android-device-manager/

sok szerencsét, amatőr tolvaj volt az a szerencséd!

2013. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megprobalom, koszi mindkettotoknek! :)
2013. okt. 14. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett! Sok szerencsét!
2013. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meglett az akitől megvették a telefont, de mivel ő is csak egy ilyen gms-es és ő vette meg a telót, attól aki ellopta, így nem tudtak mit csinálni. A telefonom is meglett, de már az új gazdájánál... tehát sajnos semmi érdembelit nem sikerült intézni, de legalább pár napig kémnek érezhettem magamat :)
2013. okt. 21. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!