Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek valaha létezett...

Szerintetek valaha létezett az Aranykor? Hisztek abban hogy még valaha lesz is a Földön egy ilyen kor? Vagy feltétlen csak a hanyatlás fele haladunk?

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
remélem, hogy lesz. :) majd akkor, amikor a robotok csinálnak meg helyettünk mindent.
2013. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallottam egy előadást, amiben azt mondták, hogy létezett. De hát minden ilyen 50-50%.
2013. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg az emberi szándék nem efelé törtet, hogy általánosan jobb legyen, hanem az ego, a saját vágyam éltet, addig nem érzem, hogy lehetne ebből "fejlődés".


Amíg nekem jó, addig minden más "nem érdekel", és ezzel a hozzáállással nem lehet a környezetünket fejleszteni. Egy aprócska empatizmus, vagy legalább a vezetők szintjén létrejött "szánalom a szegények, elnyomottak felé" kellene hogy legyen. Most nincs, ergo nem látok erre esélyt, hogy "aranykorunk" lesz. Ez pedig magával rántja, hogy "akkor alkotok magamnak egyet", tehát egoistává váltam... (bizonyos szinten)

2013. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, borzalmas fogalmazással, sry, de asszem fáradok. :)
2013. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
állítólag létezett, de mivel senki sem élt akkor, feljegyzések is épphogy épphogy csak vannak, inkább utalások csak, így bizony sejteni lehet azt, amit kérdeztél.
2013. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!