Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy két ismerősöm azt mondogat...

Egy két ismerősöm azt mondogatja nekem mostanában hogy én még nem is éltem, mit jelent az hogy nem is éltem?

Figyelt kérdés
Mi való ebbe a kategóriába,bulizás,vagy külföldi nyaralások,vagy mi?Anno barátokkal jártunk szórakozni,dolgoztam,motoroztam nyaraltam ugyan nem voltam sosem külföldön.Mostanában ugye a barátok cserben hagytak és leginkább itthon töltöm az időmet nem nagyon van társaságom,így kicsit irigy vagyok másokra akik folyton társaságban lógnak,vagy bizonyos dolgokat csinálnak pedig én nem akarnék olyan dolgokat csinálni de mégis irigykedek néha.

2013. okt. 15. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt akarja mondani, hogy nem tapasztaltál eleget az életben :)) és ugyanakkor nem csalódtál eleget, nem vagy megedződve lelkileg eléggé.
2013. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát azért azt nem mondanám hogy nem csalódtam eleget az életben volt már pár kapcsolatom,és más egyébb gondom is az életben 30 éves vagyok
2013. okt. 15. 14:25
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak amit a nagy csajozós barátom mondott nem arra utalt amit te mondasz hanem hogy nem dugtam agyba főbe meg ilyenek
2013. okt. 15. 14:26
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Arra gondolnak ,hogy nem éltél úgy mint ők.

Hiányzik a szórakozás akkor néha menj el és legalább kikapcsolódol egy kicsit.

2013. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek a 4-essel. Ha olykor kikapcsolódsz, akkor lendületesebben mennek a hétköznapok is.
2013. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kinek mit jelent "élni". Valakinek azt, hogy gyakran jár diszkókba, ahol lerészegedik, vagy ecstasyt/speedet használ és fűvel-fával dug. Valakinek meg azt, hogy rengeteget vergődött, anyagi/egészségügyi katasztrófákból vergődött ki, szar munkái vannak, de valahogy mégis elvan. Megint másoknak azt, hogy végigtanulta a fiatalkorát, aztán 8-10 évig dolgozott a területén, majd ennyi tapasztalattal a tarsolyában saját céget alapított, amit sikerre vitt, jómódú, utazgat, mindene megvan. És vannak olyanok is, akik szerint minél előbb házasodni kell és egy kupac gyereket vállalni, mert az az élet...


Szerintem kakáld le, ki mit mond és addíg, amíg nem ártasz másoknak, élj úgy, ahogy neked jó.

2013. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 18:09


Konkrétan úgy nem hiányzik a szórakozás csak úgy a régi idők de hát minden változik,inkább egy normális csaj hiányozna már.


ma 20:23


igazad van csak én hülye mikor ezt mondják kicsit el gondolkodom meg letörök.Amúgy még egy valami nem fér a fejembe szoktam nézegetni dolgokat a neten és aki anyagilag jobban áll fel tesz képet mondjuk motorról autóról vagy bármi más tárgyról és akkor jönnek a csóróbbak és jön a duma "hűha te aztán tudsz élni" de kérdem én miért tud élni az ilyen mert meg tudja venni a ferrarit vagy egy iphonet vagy folyton külföldön nyaralgat ez lenne az élet ilyen kor picit el szomorodok meg picit irigykedem pedig tudom hogy nem azok tudnak élni,így kerül nagy nyomás az emberre a mai világban.

2013. okt. 15. 22:05
 8/12 anonim ***** válasza:

18.09-es vagyok

Amúgy én is úgy vagyok mit te ,hogy már kinőttem a szórakozásból de valami még is hiányzik nekem is. Talán legjobban a társaság ,hogy legyen kivel beszélgetni.

Tényleg törekedj arra amit eltudsz érni ,próbáld elérni a céljaidat.

További szép napot neked !

2013. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 08:51


na ez az a társaság,sajnos barátok nem igazán vannak de barátnő sem ezért sokat vagyok egyedül sokat gépezek de már így totál nem vagyok boldog

2013. okt. 16. 18:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Pedig azt hittem ,hogy a fiúk hamarabb találnak magunknak barátokat /haverokat . Mozdulj ki otthonról ,hogy tudjál ismerkedni.
2013. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!