Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb dolog az...

Mi volt a legcikibb dolog az életetekben?

Figyelt kérdés

A legrémesebb, legégőbb történetekre vagyok kíváncsi, amikor azt kívántad bár nyílna melletted egy lyuk, amibe beleugorva gyorsan eltűnhetnél a helyszínről? :D

(hülyeségeket mellőzzük)


2013. okt. 15. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
A legcikibb dolog 14 éve volt.Mikor az akkori aktuális "csajommal" lefeküdtem.Nagyon kevés ideig voltunk együtt. És teherbe esett .Én nem hittem neki,/levélben Irta/ és mikor megszült,akkor ujra irt.Jeleztem ezt szüleimnek,akik elmentek megnézni a babát.Persze én resteltem a dolgot.Majd egy hét mulva én is elmentem,és a fiam kiköpött én vagyok.persze azóta is együtt vagyunk,és imádjuk egymást,és a babócáinkat. Ugyanis még ezek után is 2 gyermeket szült nekem,nekünk. :) Persze nagyon gáz volt elé álni,mikor az első baba megvolt.És közölni vele,hogy költözzön hozzám.
2013. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel sms-eztünk, az aktuális pasimról volt szó. Épp azt írtam, hogy szerintem úhgy lesz vége a kapcsolatnak, hogy nem fekszünk le... és véletlen elküldtem a srácnak az smst. Na akkor azt hittem, hogy disszidálok! persze azonnal hívott a srác, és kb 2 napig magyarázkodtam. Aztán vége lett pár hét múlva úgy, hogy nem feküldtünk le :-)
2013. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Általánosban amikor dolgozat írás volt és nem tudtam vissza tartani hogy ne fingjak.És végül akkorát fingottam hogy az utána egész osztály rajtam röhögött.Meg olyan szag is volt hogy kikellet nyitni az ablakot.
2013. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A legcikibb kalandom?

Huh.

Munkatársakkal mentünk egy konferenciára 5-en egy autóban. Én indulás előtt ahogy szoktam telefújtam magam parfümmel, ami az úton rendszerint kiszokott szellőzni, mert kb 40 perc volt amíg beértem. Most azonban az ajtóba vettek föl, így 4 pasi fuldoklott mellettem 350 km-en.

Lehúzták az ablakot, és ááááá :D nagyon ciki volt. Ha tehettem volna, akkor elsüllyedek az tuti.

Azóta csak kevés parfümöt használok. Nagyon gáz volt.

2013. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Eltaknyaltam a biciklivel egy oriasi keresztezödesben, mert azt hittem, hogy fel tudok ugratni a padkara. Azota se csinaltam olyan, nem is fogok soha... :D

22L (!!! :D)

2013. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Húsz éve, tizen...-6-7 évesen, "kezdő sörözős" koromban bevágtunk egy sört -talán életem első egész üveg söre volt- (semmi bajom nem lett tőle!) és már nem emlékszem hova mentünk utána, fölszálltunk buszra és éreztem, hogy hűha itt baj lesz, mert ennyire sürgős kis dolgom még nem volt. De kibírtam a leszállásig és ott se szó sze beszéd irány be valami kajáldába vagy boltba, vagy nem tom mi volt az, de volt wc. Viszont pechemre csak egy volt és az is foglalt... még az is megfordult a fejemben, hogy a csapba..., de nem mertem megcsinálni, úgyhogy mivel akkorra már fizikai fájdalmam volt...
2013. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem annyira nem volt ilyen. Legalább is én semmit nem érzek cikinek volt, hogy a kocsmába a női wc csapjába pisiltem mert már minden más foglalt volt. De Olyan szituáció ami nem ciki hanem félelmetes volt na olyan volt.

Egyik haverommal rendszeresen anyáztuk egymást ment a kva anyád stb de teljesen baráti hangnembe nekünk a rohdat kv anyád annyit tett pl de hülye vagy szóval tök pozitívan fogtuk fel. De egy jó ivás után megyünk az utcán mögöttünk pár gyerek mondja, hogy de csúnyák vagyok erre halkan mondani akartam volna, hogy anyád de az lett, hogy üvöltöm anyátok. Na futnak is utánunk én azt hittem itt végem de szerencsére a másik gyereket ismerték és kihúzott a slamasztikából.

2013. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, ki és miért pontozott le? Mi a nem hasznos abban, hogy leírtam a válaszomat a fetett kérdésre? Mikor lenne hasznos a válaszom? Miért okoz örömet valakinek a lepontozás csak úgy passzióból? Nagyon csúnya dolgokat gondolok a lepontozóról!(az sms-ezős voltam)
2013. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
na én most toltam rád egy zöldet.Bár én azt sem tudom hogy hol lehet megnézni hogy lepontoztak-e és hogy ki pontoz le. :) ha tudsz segítesz ebben?
2013. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én az összesre zöld pacsit adtam, nekem az összes tetszett :))
2013. okt. 16. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!