Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan lány...

Szerintetek van olyan lány aki nem próbálkozik érzelmi manipulációval?

Figyelt kérdés

Elég gyarkran azt tapasztalom a lányoknál, hogyha nem érik el céljukat direkt kommunikációval, akkor jön az érezelmi manipuláció, zsarolás, vagy ahogy nevezzük. Nyílván annak ellenére, hogy tisztán a tudatukra adtam, hogy "nem". Ez kortól kb független: Anyám, hugom, Nagyanyanáim, barátnőim, stb.


Jó tudom, hogy a társas kapcsolatokban, az ember kompromisszumokra kell hogy képes legyen, de szerintem én nagyon is flexibilis ember vagyok. Viszont nagyon nem szeretem, ha azt veszem másnap észre, hogy hát nem is ezt akartam, csak hagytam magam rábeszélni. Ha meg játszom az erősebbet, akkor általában vége van ezeknek a kapcsolatoknak (bnö esetén). Család estén érts úgy, hogy elköltöztem otthonról, és csak korlátozott időre látogatom meg a szülőket.


Igazából a kérdést azért teszem fel, mert egyre elkeseredettebb vagyok, hogy találok e valaha magam mellé egy párt, akivel a szexuális érdekeken kívül megtalálom e a közös hangot.


Vagy ez normális, hogy mindenki próbálkozik / játszmázik, hogy hol vannak a határai, és meddig mehet el? Van ennek valahol vége?


2013. okt. 15. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdés helyesen:Szerintetek van olyan ember aki nem próbálkozik érzelmi manipulációval?
2013. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van.
2013. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van.Pl.én.De már nem vagyok lány.

Vannak rajtam kívül még mások is őszinte igaz nők de nem találnak párt maguknak.

Nekem meg az a tapasztalatom, hogy a férfiakat manipulálni zsarolni kell,azt szeretik.Aki nem teszi annak nem lesz kapcsolata. Sokéves tapasztalatom ez.

2013. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Végig sem olvastam az alsó szöveget. Ez kb ugyan olyan kérdés, mint hogy MINDEN pasi szemét, aki kihasználja a csajokat?


ne általánosíts! Soha az életben nem használtam ilyet, mivel én sem szeretném fordított esetben ezt visszakapni. sőt.. inkább ezt pasiknál tapasztaltam, hogy ha nem tetszik valami akkor is az legyen mert hogy ő a f..sza gyerek és majd elfogadja a csaj vagy nem, és utána annyit mond: én senki kedvéért nem változok, ne is kérj ilyet, olyannak szeress amilyen vagyok. Kérdezem én, ez nem ugyan az?!

2013. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden embere manipulálja a másikat,akaratosan,vagy akaratán kívül.Ez az érzelemmel függ össze.Ha én szeretek valakit,legyen az bárki bizonyos határig be tud folyásrolni,mert jót akarok az illetőnek.Persze egy egyéniségtől is függő.A párkapcsolatokban ez jobb esetben oda-vissza játszik,szóval ahogy ő úgy te is be befolyásolod.

Az utolsó kérdésedre a válasz pedig az,hogy a végét csak te tudhatod,mert rajtad múlik meddig engeded meg.

2013. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy butaság ezt a nőkre kihegyezni, mi se vagyunk jobbak sajnos.
2013. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6/6..Pontosan igazad van!!

De azt bírom,amikor a gyengéteket felhasználjuk!! XD (persze heccből,semmi különös érdek) :)

2013. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es:

Na persze, az nem baj, az teljesen rendben van... :)

Csak nem a feleségem vagy? :)

2013. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

HÚ,MOST LEBUKTAM KEDVES...Na ezért ma este megkínozlak,de brutálisan!!


asszonykád.

2013. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!