Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen antiszociális vagyok....

Teljesen antiszociális vagyok. Szeretnék változtatni ezen. Bármilyen tanács vagy ötlet jól jönne. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Alapvetően magabiztos, intelligens, céltudatos és jóképű vagyok. Úgy érzem könnyen szerezhetnék barátokat vagy barátnőt, mégsem tudom mit kellene tennem. Jelenleg Pesten lakom, ki mozdulok, eljárok emberek közé, de nem tudom hogyan ismerkedhetnék meg másokkal. Nem érzem reménytelennek a helyzetemet. Vannak ötleteim, csak segítséget szeretnék kérni. F/22
2013. okt. 16. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem lehet, hogy az ikertestvérem vagy, vagy a hasonmásom ? Én is f/22 vagyok.. és szóról szóra, vesszőtől vesszőig, ugyanaz a szitu, mint a tiéd.
2013. okt. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

melóhely,edzések.

edzésekből a csoportos edzéseken lehet haverokat szerezni,pl küzdősport edzés közben a verekedés egészen jól össze kovácsolhat.

csajozni meg ott a jóga edzés.

ha kicsit tehetséges és szorgalmas vagy,akkor rövid idő alatt jobb lehetsz benne,mint egy csaj,mert erősebb,kitartóbb egy férfi test,alkalmasabb a látványos és nehéz jóga pózokra,ezt meg edzésen bámulva fogják nézni a bomba testű jógás csajok.

és ott konkurenciád sem sok lesz.

2013. okt. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem könnyen szerezhetnék barátokat vagy barátnőt" pedig ahogy elnézem, rosszul érzed. Ha így lenne, már rég lenne, ráadásul ahogy írod, nem is vagy egy otthonülő típus.

Vagy lehet, hogy mégsem vagy annyira átlagon felüli, csak kicsit el vagy szállva magadtól? Ez ám nem imponál az embereknek!

2013. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!