Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a mai jelentése a "páwa"...

Angelik@ kérdése:

Mi a mai jelentése a "páwa" szónak fiatalok közt?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt olvasom és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan és miért lesz valaki az?! Ez valami új oltás?
2013. okt. 16. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy többnyire azokra a fiúkra mondják akik szűk nadrágot hordanak, rózsaszín vagy nőies pólókat és baseball sapkát.
2013. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2013. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Piperkőc köcsög.
2013. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

# 8/8

"a páwa azt jelenti, hogy nagyon gyökér kisfiúk nagynak képzelik magukat, többnek érzik magukat másoknál stb... de közben csak egy sz*rdarabok"

Vagy pedig az amit a 13 éves kislány írt, hogy végülis a páwák kijelenthető hogy prostik?:D

Na jó ezzel nem lettem okosabb. De köszönöm a válaszokat és a linket...:)

2013. okt. 16. 10:39
 5/16 _Jessy_ ***** válasza:
#1 magyarul látens homár :D
2013. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Új szókincs a mai trágya tiniknek,akik csak éjjel nappal budapesten,és egyébb hányinger műsorokban látják a jövőjüket.
2013. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

# 4 - Ja ok, szóval a linkelt kérdésnél az első két válasz az, ami takarja a szó alapvető jelentését.


Viszont, amint látod, a szlengeknek egyik sajátossága, hogy átalakulnak különböző körökben, ezért ugyanazt a szót használhatják más értelemmel is, mint az eredeti jelentése, erre volt példa a 13/L válasza.

2013. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Smartlboro igen, most már kezd világos lenni...:D

A szavak jelentése folyton változik, ez így igaz. Én is néha mondok olyat ami másnak bántó lehet, de a baráti körben meg teljesen pozitív a jelentése. :D

2013. okt. 16. 16:44
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A páwák szuk, hereszorító csönadrágot hordanak, (mustár, piros színu) rózsaszín póló, tornacipö.

És ecset haj. :s

konkrétan egytöl egyig metroszexuálisak... És lenézik a nem hozzájuk hasonlókat, mert ök a 'divatosak'


16/F/rapper-hardcore

2013. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
# 9 - Besírtam :D
2013. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!