Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki külföldre költözött:...

Aki külföldre költözött: mikor szűntek meg a rossz érzések?

Figyelt kérdés
Tíz hónapot már voltam kint, nagyon élveztem, de azért volt néha honvágyam. Most itthon vagyok, hamarosan szeretnék újra kimenni, most egyetemre. Egyrészt bűntudatom van, mert a szüleim nem akarják, hogy kimenjek. Másrészt azért is, mert itt kell hagynom a kutyámat. Mire megjövök, már öreg lesz. Itt már elkezdtem az egyetemet, de abbahagytam, mert nagyon nem tetszett. A gimis osztálytársaim legtöbbje idén végez, még a húgom is előbb diplomázik le, mint én. Attól is félek, hogy a munka és a suli mellett semmire nem lesz időm. Néha nagyon várom, de néha úgy maradnék itthon. Mikor ér ez véget? Hogyan győzhetném le a szomorúságot? Annyira rossz, hogy senkinek nem beszélhetek erről, mert rögtön megpróbálnak elbizonytalanítani.
2013. okt. 18. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Maradj itthon,és akkor gond egy szál se!
2013. okt. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az élet sajnos ilyen. Lemondásokon át vezet az út ha boldogulni akarsz, de ne felejtsd el hogy minden végzet valami újnak a kezdete is. Sok új barátod lesz, úgy azért könnyebb lesz ezt elviselni.
2013. okt. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!