Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzájuk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van két lány testvérem, de az élet ugy hozta, hogy nem beszélünk egymással. A nőveremmel mar több mint egy fel éve egy szót sem váltottunk, a hugomnal június óta nem beszéltem. Új helyre költöztem es megismertem két másik lányt. Az egyik 12, a másik 13 éves. A kisebbnek állítólag tetszettem egy időben, jó is volt, mert keresett, mindig irt, hogy hogy vagyok, a nagyobbikat csak pár hónapja ismerem (a kicsit mar költözés elott is ismertem). Mikor megismertem az idosebbet, akkor nagyon sokat beszélgetünk az interneten, szemelyesen mindig mosolyog, nagyon aranyosak, viszont mostanában se a kicsi, se a nagy nem ir ram. Ha irok nekik, valaszolnak, de egyébként nem keresnek engem. Abban szeretnek tanácsot kérni, hogy hogyan kerülhetnek közelebb hozzájuk? Továbbra is keressem őket, vagy inkább ne? Ha szemelyesen találkozunk, akkor a kicsivel tudok pár szót beszélni, amugy nagyon csendes es szégyenlős a tarsasagomban, az idosebbel pedig mindenről tudunk beszelgetni, sosem fogy el a téma. Kérem, aki tud, segítsen, mert fontos nekem ez a két lány, nagyon megkedveltem őket. A válaszokat előre is köszönöm.


2013. okt. 20. 20:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!