Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok azon gondolkodni,...

Ti szoktatok azon gondolkodni, hogy hiába vagyunk tök csórók, az élet mégis szép, és jó élni?

Figyelt kérdés
Sokszor belegondolok, hogy Magyarországhoz képest Afrika milyen... nálunk is előfordul, hogy nagyon minimális étel van itthon, de átvészeljük, és szerencsésnek érzem magam mert végül mindig happy end van. Pedig még tv-m sincs, a házunk se jó, de annyi jó dolog van az életben, hogy felesleges lenne emiatt panaszkodni.

2013. okt. 29. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

nagyon jól látod,

én már annak is tudok örülni,hogyha süt a nap,

2013. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ajánlom egyszer juss el Afrikába. Lásd meg.

Amikor először voltam, nem hittem el, itthon rohadt hidegből elmentünk, ők ventillátor alatt ültek. Beton épületben, s a határőr tök természetesen mosolygott, s mondta, smile. :)

Azok az mebrek havonta keretek annyit, amennyit te egy bevásárlással elköltesz. Megéltek belőőle, és többnyire mosolyogtak.

Az élet nagy dolgai nem ettől, mármint a pénztől függnek. Érted???

2013. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Persze. Nem vagyunk ugyan túlzottan csórók, de pl. szemüveget hónapok óta nem tudok csináltatni magamnak...De az élet szép, boldogok vagyunk a szerelmemmel, és ha picit több pénzünk lesz, akkor aztán tényleg minden tökéletes lesz :)

Az olyan hétköznapi dolgokat is imádom vele, mint pl. a bevásárlás, főleg ebben az őszi napsütéses időben. Jó kézen fogva sétálni, közben egymásra mosolyogni néha, és gyönyörködni a falevelekben.

2013. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%

Akinek van egy társa, akivel megoszthatja a szeretetét, és ő is kölcsönösen boldoggá teszi, annak szép élete lehet. Akinek nincs, az idővel mindenképp ráérez, hogy az élet szar.


Egyébként meg nem Afrikához kell viszonyítani Magyarországon, hanem az itteni életszínvonalhoz. Mindenhol más okozza az embernek a legnagyobb nehézségeket az életében.

2013. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, azt értem, csak születhettem volna rosszabb helyre is. :)
2013. okt. 29. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem tudom ilyen optimistán szemlélni.Az ilyenekről mindig az jut eszembe hogy se kaja, se munka, se semmi, de boooldogok vagyunk, és csináljuk még több gyereket a nyomorba.


Sajnálom, de az ilyen emberekről nincs jó véleményem.

2014. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!