Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El valaki alkoholistaval egy...

El valaki alkoholistaval egy háztartásban? Hogyan viselitek? Ki az a személy?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Agresszív, mindenbe belekötö, folyamatosan feszült vagy depressziós hangulat.

Az anyám.

2013. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a tuneteket ismerem, csak nekem a párom és van 2gyerekunk!:-( 1eves és 4 éves
2013. okt. 29. 13:33
 3/10 Angelik@ ***** válasza:
100%
Apám is ilyen. Mindennap iszik, valamikor nagyon vicces és tök jókat nevetünk rajta. De sokszor meg hülye lesz és beleköt mindenbe. Gyerek korunk óta ilyen, most sem változott meg, csak az hogy már nem beszélünk vele. Max annyit hogy esik az eső? Jaaaa esik!...de nem foglalkozunk túl sokat egymással és így jobb.
2013. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Anyukád, higy birta/birja? En néha kezdek kiakadni és féltem a gyerekeimet nem-e hat ki rájuk!
2013. okt. 29. 20:00
 5/10 Angelik@ ***** válasza:

Hosszútávon kihat rájuk is ez sajnos. Anyukám beletörődött. Ő volt az első férfi az életébe, fiatalon feleségül ment hozzá és vele öregszik már meg. Sokszor felteszem a kérdést neki hogy miért nem változtatott az életén még idejében. :/

Neked ez megfordult már a fejedben? Gyerekek mellett ez nagyon nehéz döntés lehet. De én úgy gondolom hogy ez sem neked, sem a gyerekeknek nem jó így, szenvedésben, rettegésben élni borzalmas.

2013. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen megfordult a fejemben többször, hogy mi lenne a helyes a kicsiket nézve gyqkran stresszben élni vagy édesapa nélkül fel nőni! Nem vagyok gyerek mégis félek meghozni egy ilyen súlyú döntést! Nem akarom később azon ragn magam mi lett volna ha! Dontenem kell hisz 2csopp életért felelek! Minden elismerésem édesanyade! A parom nem iszik naponta, tudja, hogy alkoholista! Ha iszik akkor csak vodkát de ajulasig napokon keresztül, aztán elmegy elvonora az 2het utána jön 2-3-4honap amikor száraz aztán kezdődik elölről! Amikor józan akkor nagyon jó apa de amikor iszik gyűlöletet és undort vált ki belőlem! Sajnos olyankor mindent lerombol!
2013. okt. 30. 20:21
 7/10 Angelik@ ***** válasza:

Nem könnyű helyzet az biztos. Én megmondom őszintén tisztelem apukámat, de sosem lesz jó a kapcsolatunk. Ő az a fajta aki ha iszik, beleköt az élő fába is, másnap pedig mintha nem történt volna semmi. Ő nagyon gyorsan elfelejti, de nekünk nem volt ennyire könnyű napról napra megszokni a hangulat változásait. Anyukám buta volt és azt hitte ha vele marad, azzal nekünk tesz jót. Nem így lett...

Remélem jól döntesz és megszűnik ez a probléma. Kitartás!:)

2013. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha 1 éves a kicsi, 2 éve nem láttad azt hogy alkoholista?
2013. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mármint az apja.
2013. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De igen amikor az elsovel voltam 6his terhes akkor bukkot ki, hogy ilyen gondja van! A 2dik pici a születésnapom unneplesenek eredménye! 1x nem védekeztünk és baba lett! Sajnos ő nem tehet róla, hogy ilyen az apja! De nem öltem volna meg azért mert mi hibáztunk, hogy nem védekeztünk! Mai napig nem bánom, mert a tesoval imádják egymást és én is őket!
2013. nov. 7. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!