Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te szereted a fehér színt?...

Te szereted a fehér színt? Mennyire tetszene, ha a jövőben minden letisztult fehér lenne?

Figyelt kérdés

A jövős sci-fis filmekben mindent fehérre csinálnak, és mindennek ilyen letisztult formája van.

Mennyire tetszene az ilyen divat?



2013. okt. 31. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A divattal nem törődöm, nem követem, nem tartom fontosnak, úgyhogy pusztán az, ha divatba jönne, hidegen hagyna. Szerintem szép, egyszerű, nyugodt szín, bár nem a legpraktikusabb, mert eléggé látszik rajta a kosz. De ezerszer szívesebben látnám a divatot követő fiatalokat fehérben, mint ezekben a ma menő csilivili (szerintem gusztustalan) rikító színekben.

A letisztult forma és a sci-fikben gyakran látható fehér/ezüst/szürke színvilág hivatalos helyeken jól mutat, egy lakásban szerintem nem otthonos - túl személytelen.

2013. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Agyf@ct kapok tőle.

Steril, hideg, idegen, szóval minden, csak nem emberközeli. Nem bírnék sokáig megmaradni ilyen közegben.

2013. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A feketét jobban szeretem...
2013. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A művészeti irányzat, az építészetben is, mint minden másban folyamatosan változik, majd folyamatosan részben vissza tér.


Ahogy a jövőről alkotott kép is változik.

Lehet, hogy a jövőben valami oknál fogva újra barokk szerű irányzat lesz, aranyozott dolgokkal, nagy ruhákkal (modernebb stílusban).


Minden viszont nem lenne fehér, letisztult, mert annyi ideig nem tart egy ilyen korszak, hogy minden kicserélődjön. A pesti bérházakban pl még ott a kovácsolt vas, miközben az már rég idejét múlt.

2013. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jön a tél nem? Nagyjábol olyan lesz. (ha szerencsénk van).
2013. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon szeretem. és nagyon tetszenek ezek a jövőt idéző, letisztult, futurista vonások filmekben is, lakberendezéssel kapcsolatban is.
2013. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!