Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szerintetek se zene?...

Ez szerintetek se zene? Szégyelnem kéne hogy ilyet hallgatok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=9QGE88dBGVs

Leoltottak a barátaim, hogy ilyeneket hallgatok. Azt mondták ennek köze nincs a zenéhez, ilyet bárki csinál!

És hogy szégyelhetném, hogy ilyen mocskot hallgatok.


Most ez komolyan gáz? Szerintem minden zene aminek van ritmusa... De szerintük csak az zene, amiben igazi hangszerek vannak...

Szerintetek sem zene ez?



2013. okt. 31. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha 4 percenként posztolsz egy ilyet az gáz. Ha csak azért tiltottak le, mert ilyen zenét szeretsz az is gáz. De ők a gázok, nem te.
2013. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ivcs ***** válasza:
70%
szerintem ott a baj, hogy nem szeretik az ilyen stílusú zenét, és ezért szólják le...ekkora erővel én is mondhatnám, hogy a metál nem zene, mert én meg azt nem szeretem, és arra mondom azt, hogy olyat bárki csinál
2013. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy nagy tarisznya fos. Igaza van a barátaidnak. Ez nem zene...még csak a közelében sincs. Ez ZAJ!
2013. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy zenetanárom volt mondotta anno, kis túlzással: ha a kezünket összeütjük az is zene.


Az elektronikus zene pedig manapság elég sok helyen átvette a szerepet a hagyományos értelemben vett zenétől. Úgyhogy az ismerőseid igencsak begyöpösödöttek.


Az más kérdés, ha más az ízlésük, de ilyet mondani, hogy ez nem zene, igencsak unintelligenciára vall.

2013. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Angelik@ ***** válasza:
79%
A barátaid miért olyan parasztok hogy leszólnak emiatt? De most komolyan, a zene hallgatás is már divat kérdés? Mi a menő és mi nem? Ha tetszik akkor ne szégyelld, SŐT tekerd fel a hangerőt majd megszokják.
2013. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
SENKI sem mondhatja meg, hogy mi zene és mi nem. mindenki saját maga dönti el, hogy mit tart zenének és nem erőltethetik rá másra a véleményüket. ha neked ez zene, akkor zene.
2013. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Kivagyok az ilyen agyonelektronizált zenéktől.

Hiányoznak a régi muzsikák, amikben vokál, sőt neadjisten még zongora és hegedű is voltak:

http://www.youtube.com/watch?v=adGVpCsf9N4

Pedig egyébként szeretem a keményebb dnb zenéket is, de az ilyen karcolós house meg a dubstep már sok.

Egyébként hallgass azt amit szeretsz, a többieket meg szard le.

2013. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
És nem találsz hegedűs zenéket, vagy mi?
2013. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Ahhoz képest, hogy mennyire durván elektronikus, nem rossz ez.
2013. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg fos, de ha neked ez tetszik akkor hallgasd ezt. Ők meg nem barátok és jobban jársz ha keresel normálisakat.
2013. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!