Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma betörtem egy gyerek orrát,...

Ma betörtem egy gyerek orrát, mert a nemrég eltávozott nagymamámat szidta. Szerintetek igazam volt?

Figyelt kérdés
Elkezdte szidni, én meg többször megkértem hogy fejezze be, majd azt mondta hogy jobb a világnak hogy meghalt és akkor nekiestem. Anyámék leszídtak, de én jogosnak érzem és bánom hogy le bírtak szedni arrol a hülyéről. Azon gondolkozok hogy valamelyik nap elkapom és agyonütőm. Gyűlölöm. Szerintetek?
2013. okt. 31. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nincs igazad, aggressziv bunkó valaki vagy.
2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A sötét oldal árnyékát érzem rajtad, ifjú padawan. A félelem a Sötét oldalhoz vezet. A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet kínt és szenvedést. Erővel felelni erőre, ilyet Jedi nem tehet, ha feledjük kik vagyunk, a háború legyőz bennünket.
2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ilyet csak tanúk nélkül.
2013. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg,de ez velem is előfordult ami a kérdezővel.Elég vékony,gyenge testalkatú lány vagyok,de egy kigyúrt srácnak a dühtől,gyásztól elvakulva úgy neki mentem h alig tudtak leszedni róla...senki ne szidja a nagymamámat.olyan erőt hozott ki belőlem a düh mint semmi más!
2013. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Én egyetértek a kérdezővel, de abszolút nem vagyok verekedős. Édesanyám meghalt, (már évekkel ezelőtt) és azt mondta "fogd be a pofád, neked még anyád simcs. Ráborítottam az asztalt. S neki mentem. Pedig az erpszak ellen vagyok, de ilyen eset szerintem egész más- Pedig nagyon nyugodt típus vagyok
2013. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
tudom, hogy fáj, de azzal, hogy megvered nem lesz jobb
2013. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A gyűlölet ellen tétje a szeretet!
2013. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Én teljes mértékben megértelek....nekem édesapámat szidták a halála után pár hónappal.

Sokszor átgondoltam a dolgot utólag, és mindig arra jutottam, hogy minimum pofon, de más lett a vége: a srácot felkentem a falra, és a legérzékenyebb pontján megtérdeltem. Nem sajnáltam és nem bántam meg, mert egy öntelt kis gyökér, akinek hatalmas szégyen volt az, hogy egy iskola előtt egy nő tanította móresre.


Ne bántsd, mert abból már tényleg problémád lehet. Az orrát betörted, ennyivel "elégedj meg". Megértem a reakciódat, de csak magadnak okozol még több rosszat.

Részvétem a mamád miatt :(

2013. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!