Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Csak engem...

Miért van ez? Csak engem szekálnak mindig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, csak van pár lányos vonásom. És mindig ezzel szekálnak. Akikbe megbíztam azok is le b*ziztak, és elárultak. Már alsós korom óta folyamatosan csinálják, pedig már 2 barátnőm is volt. Miért van ez? Ha mondom, hogy rólam ez le pereg akkor még jobban folytatják, régen még vágdostam is magamat is emiatt...
2013. okt. 31. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mik a lányos vonásaid próbálj változtatni rajta ha tudsz
2013. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A hangom, és azon nem tudok, serdülésen túl vagyok, nem fog mutálódni.
2013. okt. 31. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
ha nem mondod el h mi az akkor hogyan segítsünk? -.-
2013. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha úgy beszélsz mint egy meleg akkor ne csodálkozz h lemelegeznek ;)
2013. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem csak téged szekálnak. Azért van ez mert nem jó közösségbe vagy. Nem tudnak éretten gondolkodni/cselekedni. Régen engem is szekáltak (teljesen más miatt) gyakran sírtam emiatt és ekkor én lettem a depressziós. Elköltöztünk új általánosba kerültem most már nekem sokkal jobb lett. (ezzel nem azt szeretném mondani, hogy menekülj a problémák elöl.) A dolgok ellen azt teheted, hogy: - Akikben megbíztál azok nem érdemelték ezt meg.- Ne vagdosd magad nem lesz jobb a helyzeted csak rosszabb. ha ideges vagy inkább fuss egy házkört.- Ne foglalkozz velük mert akkor még jobban szekálnak (vagyis ne szólj vissza, hogy rólam ez lepereg hanem vond meg a vállad és menj tovább. Vigyázz mert nagyon nehéz ezzel nem foglalkozni! (tapasztalat). még nem nött be a fejük lágya hiába hiszik azt. - Keress barátot/barátokat iskolán kívül és velük foglalkozz ne a piszkálókkal. Jó ha mindig tudod, hogy vannak akikben bízhatsz. Remélem segítettem.:)
2013. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A hangot senki sem maga választja meg. A 3-as válaszolónak: Köszönöm, hogy egy pici együttérzéssel is rendelkezik.:')-.-
2013. okt. 31. 20:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es.:) De ez nem így működik, mármint ha nem válaszolok vissza akkor meg én leszek a gyáva... Mert már próbáltam.
2013. okt. 31. 20:57
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem zörög a haraszt..
2013. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, kb mindenkit szekálnak aki nem veri meg őket meg nem bunkó beszólós fajta mint ők... engem is szekáltak mindenért kb, bár én lány vagyok, de a bunkókat ez sem érdekli nyilván.

A hangod olyan amilyen, nem te tehetsz róla, aki emiatt beszól az szánalmas és esze sincs, szóval röhögj a pofájába és kész. A barátomnak is lányosabb a hangja, meg néha a viselkedése is, de nekem pont ez tetszik rajta, aranyos tőle és olyan különleges. Őt is sokat szekálták suliban... tényleg nem érdemes ezzel foglalkozni sem. Gyerekes dolog amit csinálnak, majd kinövik.

2013. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A cigi melyiti a hangod de nem biztatlak rá
2013. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!