Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen napod volt ma?

Milyen napod volt ma?

Figyelt kérdés
Az enyém unalmas volt... Vasárnap lévén nem csináltam túl sok mindent... Anyumnak segítettem főzni, meg olvastam egy kicsit. Nektek miyen napotok volt?

2013. nov. 3. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Most épp fáj a fejem. Kiderült hogy nem érzek éhséget és emiatt gondjaim adódhatnak. Egy megrakott buszon jöttem haza (nem szeretem a buszban lévő levegőt)... És még sorolhatnám. Szóval nem vqlami jó.
2013. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az enyém nagyon unalmas, semmi értelmeset nem csináltam. Pedig bőven lett volna mit. Most pedig lassan elkezd emészteni a bűntudat...:(
2013. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2-es én is így vagyok :DD
2013. nov. 3. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Felkeltem elmentem teniszezni majd haza és tanultam. Szóval nem éppen volt a legjobb ez a nap. De látom a mainap mindenkinek szar volt.:-)
2013. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag jól telt a napom.DE tom h a holnap katasztrófa lesz.Megtudhatod h miért ha elolvasod a kérdésem:Szerintetek kaphatok intőt,mert beszóltam valakinek?
2013. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó volt. Vidám voltam, mesét néztem egész nap, és Vele beszéltem.:):D Most meg rájöttem, hogy tanulni kellett volna, mert holnap suli, és egész szünetben nem tanultam..
2013. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5-ös szerintem az attó függ kinek, és mit szóltál be... Ha tanárnak akkor lehetséges, de ha a tanár 'jószívű' akkor lehet, hogy elég, ha bocsánatot kérsz...
2013. nov. 3. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiváló.
2013. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rövid :/

Tanultam, kaját csináltam, kicsit kockultam meg zenét hallgattam és már el is ment a nap

2013. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!