Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondassz arra, mikor...

Mit mondassz arra, mikor valaki láthatóan beléd köt, és meg azt mondja "csak jót akarok neked! "?

Figyelt kérdés

pl itt az oldalon, leoltanak hogy ha van helyesírási hibád ee jön a jót akarok csak azért írom!

Vagy egyik barátnőm apja sertegeti hogy kövér, de "csak jot akár neki, hogy menjen sportolni..."

Mit mondassz ilyenre?



2013. nov. 3. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ismerős érzés nekem is mindig ezt mondják " jót akarok " igazából én néha a pozitív dolgokat is sértés ként élem meg. Szerintem erre annyi a válasz, hogy: Ha jót akarsz akkor ne gyökér módon köss az emberbe!
2013. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhívni valaki figyelmét a hiányosságaira, az messze nem belekötés. Én ilyenkor nem felháborodni szoktam, hanem átgondolom az illető mondókájának a valóságtartalmát és ha jogosan szólt, akkor vagy igyekszem előnyömre változni, vagy beismerem, hogy igaza van ugyan, de lusta vagyok tenni ellene és ennyiben maradunk.
2013. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám neki: Elöször a saját életed tedd rendbe utána az enyémet.
2013. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt szoktam, h "hagyjál már" vagy valami ilyesmi:)
2013. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

neten ha reagálsz rá,akkor a troll eléri a célját,vagyis megkaparintja a figyelmed.

ha még magyarázkodsz is miatta,akkor totális az élvezete és a győzelme.

ezért értelem szerűen ha ez zavar,akkor ne etesd a trollt.


a másik esetben meg igaza is van az faternak,meg nem is.

igaza van,mert a sport alap kellene legyen.

és nincs igaza,mert ő nevelt egy lusta tehenet és az ő hizlaló,egészségtelen táplálkozási szokásait látta a lány nap,mint nap.

szóval a jó válasz az,hogy-oké apu akkor menjünk sportolni jössz te is.

2013. nov. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Tanulj meg helyesen írni, azt mondom erre. Akkor nem fognak beszólni emiatt.
2013. nov. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megfontolom. Az például, hogy tanulj meg helyesen írni, vagy hogy a kövér ember menjen sportolni, teljesen jogos és megszívlelendő.
2013. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!