Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a zsidó összeesk...

Mit gondoltok a zsidó összeesküvésekről ill. a háttérhatalom működéséről?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan összeesküvés, mint bármelyik másik: sok minden bizonyíthatja, semmi sem cáfolhatja és egyébként is ha igaz, ha nem, nem tudok mit tenni, szóval nem is foglalkozok az ilyen témákkal.
2013. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
összeesküvés elmélet*
2013. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

inkább ne ásd nagyon bele magad, mert egy idő után sok mindenre rájöhetsz, és bizonyos oldalak látogatása a neten vonhat maga után egyéb dolgokat is...

én ezzel úgy vagyok, mindenki maradjon meg a maga szintjén, de h röviden válaszoljak is a kérdésedre, létező dolog, ez nem elmélet, hanem ezek a szerveződések léteznek , de ebbe normál hétköznapi ember soha nem fog belelátni.

2013. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kérdést felraksz akkor érdemes körbe határolni, h miről van szó.

Ha arról, h Orbán csak egy bohóc, ahogy Obama is és mindkettőt a háttérből irányítják, na szerintem teljesen hihető.

De az, h az egész világot, na az túlzás.

Elég az NSA-ra gondolni.

Itt verték magukat egyesek, h biztos h nincs ilyen.

Hát lett....

2013. nov. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, de ha lenne is ilyen nincs értelme ezen idegesíteni magad mert úgy se tudsz mit csinálni.
2013. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
El akartam hinni, de minél tovább kutattam, annál világosabb lett, hogy ezzel az erővel a csillámpónik rémuralma is a küszöbön lehet, már ha eltekintünk az egymásnak feszülő gazdasági érdekektől...
2013. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Csak józen ész kel, hogy az ember észrevegye , hogy egy zsidó háttérhatalom igyeksziik a goyokat szolgasorban tartani.

Nem hit és ideológia kérdése.

2013. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem barátom, józan ész ahhoz kell, hogy megalapozatlan dolgokat ne higgy el akkor se, ha sokan mondják, egyszerűen azért, mert csak ez az egy módja (gyk. az ostoba hiedelmek gyarapítása) létezik annak, hogy az ember növekvő ismeretanyaggal legyen egyre hülyébb. Persze ti tudjátok...
2013. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

aza szomorú hogy sokak számára ez még "összesküvés elmélet"

mikor lassan a saját szarunkat esszük és zsidók elfoglalták az országunkat (is)

2013. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván az üzleti érdekek erősen megszabják a tendenciákat, de hogy jön ide a csúnya zsidóbácsik meséje? Valakik kiagyalták, hogy ha már Rockefeller brigád, meg ha már Talmud, akkor lehet, hogy vallási indíttatásból taszítják hanyatlásba a dolgozó tömeget, csak a "szerintem" és a "lehetséges" szavakat pont elfelejtették használni. Akiknek meg nem szokásuk kétkedve vizsgálni egy "valahonnan" vagy egy elfogultnak tekinthető forrásból származó információt, azoknak pár olcsó szónoki klisé elég, hogy meggyőződéssel hirdessék a megalapozatlan marhaságokat.
2013. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!