Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az emberekkel...

Hogy lehet az emberekkel ismerkedni ha ilyen van?

Figyelt kérdés

akármilyen furcsa is de gyűlölök ismerkedni, utálom ha olyanok szólnak hozzám akik "nem a családom".

Otthon is ha a szüleim odajönnek valamit megkérdezni fokhegyről válaszolok h végre valahára felejtsék el h létezem, ne jöjjenek oda, ne szóljanak hozzám ne akarjanak tőlem semmit csak hagyjanak egyedül.


A facebook adatlapom csutt üres mert véleményem szerint senkinek semmi köze ahhoz h "épp szar napom van" "épp érettségizem" "unatkozom"

teszem fel most van a ballagásom és posztolom ki a képet h: bátyussal ballagáson.


Nagyon kevés ember van akivel szóba állok de akkor is csak 1-2 szavas válasz. Párom sem érti h mért van ez és ha pl. összefutunk 1-2 ismerősével és bemutat h: Ő a barátnőm!

felmegy a pumpám h ezt mért árulta el vajon? ne mondjon rólam senkinek semmit!

megkérdezi valaki hogy pl.: Mi a kedvenc kajád, akkor nem válaszolok és párom kezdi el mondani h speenn és megrántom a kezét és rázom a fejem h ne szólalj meg.


mért van ez? (világ életemben ilyen voltam)


2013. nov. 4. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:

teszem fel most van a ballagásom és posztolom ki a képet h: bátyussal ballagáson.



EZT A MONDATOT ELRONTOTTAM azt akartam írni h nem értem mért jó....

2013. nov. 4. 19:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér vagy már bocs... Ezen simán tudnál változtatni csak akarat kérdése... Tudod mit csodálok, hogy van párod.
2013. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha így álsz az emberekhez hogy nem szereted ha megszólítanak akkor szerintem te hozzád se szivesen szólnak többet. A facebookra meg annyi hogy mindenki azt tesz ki amit akar de úgy tűnik te néha meg is nézed azokat , közösségi oldal akkor te mit szeretnél ott?
2013. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 tökéletesen 1-et értek veled! Ez a stílus borzasztó, Undorító, eltaszító és beteges! De orvoshoz ne menj, mert ha megkérdezi, hogy mi a panasza uram, akkor gáz lesz! Maradj magadnak! Nem sokáig fogja ezt tolerálni a párod!
2013. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én megértem a Kérdezőt, nekem is vannak ilyen időszakaim. Sajnos vannak ilyen emberek is. Mindenképpen minőségi könyvek olvasását javasolnám, olyan könyvekét, amelyek emberekről szólnak, ugyanakkor kulturális műsorokat, eseményeken való részvételt. Mindezeknek magasan nyugtató hatásuk van a legmélyebb lelki kisebb vagy nagyobb problémákra.

A FB Timeline-om nekem is nagyon üres amúgy, nem hiszem, hogy tudósítást kellene adnom FB tulajdonosoknak magamról.

2013. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért van veled a párod... Bár a kérdésből úgy tűnik, hogy te vagy a lány, így könnyen meglehet, hogy a srác csak a szex miatt van veled, mert megtűröd és másnál azt hiszi nem lenne esélye.


Amúgy elég szánalmas a gondolkodásmódod, primitív vagy.

2013. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Párommal ksikorunk óta ismerjük egymást, ő sem érti és igyexik rávenni h nyugodtan ismerkedjek, beszélgessek. de képtelen vagyok hozzászólni a dolgokhoz.

Lehet hogy szegényes fantáziám van, de ha valaki meséli hogy: hú tegnap volt a szülinapom és ittam ezt ittam azt, én elgondolkodok h mi a fenének kell inni a szülinapon, oké értem megünnepli, de ha lesz gyereke és az megkérdezi hogy "apa/anya?! milyen volt a 17. szülinapod? mit mond: nem tudom mert részeg voltam! vagy hazudik hogy: fergeteges sok sok ajándék stb.?


az hogy az osztály társaim előtt elmegy egy csaj akinek testi hibája van, és lehurrogják hogy: fúhhh hogy néző ki b*zd meg!


3. iskolámat végzem és soha nem volt egy téma sem amihez tudtam volna szólni.


régen például volt időszak hogy próbáltam szót érteni oszt. társaimmal (általánosban) és halottam egy viccet és előakartam adni az osztálynak mindenki furán nézett rám de ha az osztálytársam mondta elé ugyanazt a viccet akkor mindenki szakadt a röhögéstől.


Ha órán kérdezett valamit a tanár és nehezen de kinyögtem a választ lehurrogtak h stréber g...i vagyok


Angol órán eleven voltam mert jól tudom a nyelvet, és ha a tanár kérdezte hogy: ez mit jelent, és én jelentkeztem akkor rám szólt a tanár hogy: muszáj neked mindig mindent tudnod???


Párom szerint (akivel minden gond nélkül képes vagyok elbeszélgetni az első beszélgetésünk óta) arra gondolt, hogy az lehet az oka hogy a szüleim kiskoromban megtiltották az emberek iránti kommunikációt. iskolába jártam mint mások de utánna bezártak a szobámba és csak leckét felmondani meg enni mehettem ki, de ha jött az unokatesóm pl. hogy: Elvihetjük a strandra?

apuék azt mondták: NEM! NEM MEHET SEHOVA!

20éves vagyok és csak 3 órát tölthetek a házon kívül (sulin kívül)

azt mondja Párom hogy ez nagy baj és tönkremegyek ez miatt, de én nem érzem rossz dolognak, talán mert világ életemben ez volt.

2013. nov. 8. 09:30
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem rossz indulatból mondom de fordulj pszichologikushoz segíteni fog valószínű egy gyere kori trauma okozta ez nálad amiről még lehet te sem tudod mi az .

De ezt neked is akarnod kell ha téged zavar ez a helyzet ( a pszichologikusnál beszélned kell a régi gyere kori dolgaidról és meg kell nyílnod minta a legrégibb barátod lenne csak akkor tud segíteni )Ez csak rajtad múlik .

2013. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!