Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írtatok már híres embernek,...

Írtatok már híres embernek, hazainak vagy külföldinek levelet?

Figyelt kérdés
Válaszolt is nektek?Esetleg aláírt fotót vagy aláírást is küdldött?

2013. nov. 4. 21:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Fankadelivel beszélgettem e-mailban.
2013. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen beszéltem többször Prince Naseem Hamed-el, törzsvendégem volt Londonban. Ő volt a legnagyobb. Persze fotó is van vele.

Ezen kívül otthon sok ismert színésszel Koós, Hernádi, Csuja, Szabó Győző, Kautzky Armand, de szolgáltam ki Gyurcsányt is még a miniszterelnöksége idején és Draskovics Tibor volt pénzügyminisztert.

A legérdekesebb talán Gróf Széchenyi István egyenesági leszármazottja volt, aki 1-2 szót beszél magyarul mivel osztrák állampolgár.

2013. nov. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akinek van még ilyen élménye,írja le legyen szíves,jó ezeket olvasni!
2013. nov. 5. 01:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam, amikor A Gyűrűk Ura film kijött. Egy csomó színésznek írtam autogramkérő levelet, az egyik küldött is aláírt fotót (már fogalmam sincs, hol van, szerintem rég kidobtam), a többiek nem is válaszoltak. Néha eszembe jutott, hogy milyen vicces lenne, ha most, bő 10 év után érkezne arra a címre, ahol 15 évesen laktam, egy levél pl. Orlando Bloomtól... biztos nagyot néznének azok, akik most ott laknak.
2013. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hehe az biztos! :D
2013. nov. 5. 23:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is írtam autogramkérő levelet Angelina Jolie-nak és Jennifer Aniston-nak.Egy héten belül válaszoltak rá és küldtek levelet is^^ még mindig megvan mindkettő :)
2013. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ja, és azt el is felejtettem hogy 2009-ben magyarországon forgatták a La Rafle-t Jean Reno főszereplésével és statisztákat kerestek.Testvéreimmel mentünk egész nyáron a forgatásokra és kaptunk tőle aláírást.

Az egy nagy emlék, de az aláírás nincs meg :s

2013. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer egy jóó terjedelmes e-mailt:D:D:D:D De am, interjúkban is elmondta a drágaságom, hogy ha minden üzire válaszolna, nem maradna saját magára ideje:S De azéé remélem, legalább elolvasta:) Illetve, nemtom, egyáltalán meg tudta-e nyitni, mert nekem a mailfiókomat befagyasztotta a levél :s XD Nem tom, rájött-e, hogy másik böngészőt kell használni, ha nem nyitja meg:D:D:D:D
2013. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*de elmenni még elment,azt kiírta:D
2013. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó

ázsiai hírességnek írtál?

2013. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!