Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El tudsz képzelni rosszabb...

El tudsz képzelni rosszabb sorsot mint örökké bezárva lenni a föld alatt?

Figyelt kérdés
A Being Human nevű sorozat ihlette a kérdést, ahol egy koporsóban eltemették a főszereplőt, aki vámpír. Vagyis sosem halhat meg, örökké a föld alatt marad.
2013. nov. 5. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából a halálos betegségek durvábbak.
2013. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túl élénk a fantáziám és túl sokat tudok betegségekről és kínzási módszerekről, de az élve eltemetés halhatatlanként szerintem is igencsak ott van a topon. Jack Harkness a Doctor Who-ból tudna mesélni (ő kapott kínzást is, de iszonyúan sok évig el is volt temetve s folyamatosan megfulladt majd feltámadt, illetve azt hiszem, itt bizonytalanság volt, hogy mi is lehetett, de rossz volt neki, az tuti).


Az a betegség, ahol lassan elcsontosodnak az izmaid, s egyre több ízületed lesz mozdíthatatlan, hasonló szinten van nálam. Iszonyú érzés lehet.

2013. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az American Horror Story-ban is így "bántak el" egy boszorkány féleséggel. Megcsináták, hogy örökké éljen, majd eltemették. Meg se tudott halni.

Ami ebben ijesztő, az az örökkévalóság. Várhatsz arra, hogy kiszabadulj, de az idő, mint fogalom emgszűnik létezni, összefolyik minden. Nagyon rossz lenne egyedül maradni a gondolataimmal.


Arról a betegségről már én is hallottam, amit előttem írtak le. Ilyesmi szinten van nálam a teljes lebénulás is, meg egyéb betegslgek, amikor magadnál vagy, de nem tudsz mozogni beszélni, kommunikálni a külvilággal.

Amúgy Jack tényleg elég rosszul járt, de végülis nem bánhatta meg, hogy visszajött mindahányszor, mert rengeteg embert mentett meg utána is.

2013. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!