Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogjak bele a Hollandia...

Hogyan fogjak bele a Hollandia projektembe? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Nagyon vonz Hollandia. Gyönyörű ország lehet.

Most vagyok végzős. Mindenképpen szeretnék eljutni oda. Lenne néhány kérdésem.

1. Először is: Milyen ország? (a ti szemszögetekből) Milyen tapasztalataitok/véleményetek van vele kapcsolatban?

2. Hogyan tudnék kijutni? Ti hogyan indulnátok neki? Akármilyen ötletet elfogadok (bár tudom hogy ez tág fogalom, de azért próbáljátok meg).

3. Szerintetek megoldható egyedül is?

4. Könnyű ott munkát találni mondjuk szobalányként vagy pincérként, stb. (könnyebb munkák)?

5. Milyen járművel mennétek és az kb. mennyi pénzbe kerülne?

6. Most egy 10-es skálán mennyire néztek hülyének?


Nem végleges odaköltözésről van szó(egyenlőre). Csak világot szeretnék látni. Középfokon beszélek hollandul, németül és angolul felsőfokon.

19L.


2013. nov. 5. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem teketóriáznék sokáig, vennék repülőjegyet (Wizzair megy Eindhovenbe), foglalnék szállást, és már indulnék is. Na jó, az időjárás miatt valószínűleg inkább késő tavaszra halasztanám, ráadásul a repjegy is jóval olcsóbb, ha hónapokkal előre megveszed. Először turistaként néznék körül 1-2 hétig, aztán ha élőben is tetszik, akkor gondolkoznék csak el az odaköltözésen. Amúgy tényleg szép ország, de én az ottani hűvös, többnyire esős időt nem tudnám megszokni.
2013. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dgyujts infokat, tarsulj egy magyarol hollandiaban csoporthoz. Am nagyon szabad orszag az emberek nyitottak es nyugodtak koszonheto a legalizalt drogoknak. Fapadossal akar 20000 bol kint vagy. Couch surfing-el probalkozz.
2013. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!