Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről, AKI?

Figyelt kérdés
27 évesen nem dolgozik, nem tanul sem felsőoktatásban sem szakmát nem tanul ki, pedig az anyagi körülményei nem gátolják ebben. Nem is akar, közben arról panaszkodik, hogy nincs sehol munkahely, de igazából nem is akar dolgozni. Inkább otthon van, lopja a napot és a szülei nyakán él.
2013. nov. 5. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem először a saját portádon sepregess mielőtt más felett törsz pálcát.
2013. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen rokonom és rühellem.
2013. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Látom páran magukra ismertek...
2013. nov. 5. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit bánom én, amíg nem az én nappalimban fekszik a kanapén a delikvens addig tőlem tespedhet ameddig úri kedve úgy tartja:) Meg ameddig a szülei pénze bírja:) Nem látom hogy ez bárkit is miért zavarna, hacsak nem az zavarja hogy ő ezt nem teheti meg.
2013. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem is értem az első két "válaszadót"... Még a kérdésedet sem tudják értelmezni, vagy magukra vették...

Hogy mi a véleményem? Finoman fogalmazva megtévedt buták, sarkosabban lusta barmok.

Valaki hasonlót ismerek, ő rendkívül buta (nincs jobb szavam rá) egyszerűen nem lát előre, nem érti... fura mert nem szellemi fogyatékos csak szimplán ostoba.

Na most a véleményt persze árnyalja hogy miért lett olyan amilyen? Szülő? Környezet? Rossz társaság? Valószínűleg mindhárom. De a magától értetődő önmotiváltság hiányával nem tudom mit lehet kezdeni...

2013. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert ha például párkapcsolatról lenne szó semmi kedvem nem lenne egy olyan férfihoz, aki lusta, semmi jövő célja, csak várja a sült galambot. Ebben az esetben igenis fontosnak tartom ezt a kérdést, egyébként egyáltalán nem érdekelne, ő dolga. De mi a bánatot lehet csinálni otthon hosszú évek óta, ezt nem értem.
2013. nov. 5. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Várja a sült galambot. Amennyiben te nem vagy sült galamb, nem téged vár és neked úgysem lenne kedved egy ilyen emberhez. Na, de akkor mi a kérdés??? Csak akkor van baj, ha te sült galamb vagy, és rád vár, és teneked mégse lenne kedved berepülni a szájába. Na akkor baj van.
2013. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi. Az ő dolga, ha neki és a családjának így jó, akkor semmi közöm hozzá. Hogy arrafelé mennyi munkalehetőség van, azt nem tudom, de azt is el tudom képzelni, hogy tényleg kevés. Nálunk pl. jó, ha egy családban egy embernek van bejelentett munkahelye. Mások feketén dolgoznak kb. fele bérért, vagy napszámba járnak, vagy alkalmi munkát vállalnak, de ez sem mindenkinek jön össze. Elég sok küszködést látok a környezetemben, az emberek csak úgy kaparnak a rosszabbnál is rosszabb melók után olyan helyeken, ahol elég egészségtelen is dolgozni, eredménytelenül.

Úgyhogy régen leszoktam arra, hogy másokra ugassak amiatt, hogy élnek. Mindenkinek megvan a maga dolga, problémája, azzal kellene foglalkozni. Örülök, hogy mi még elég tűrhetően megvagyunk, mást nem szólok le.

2013. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nehéz elhelyezkedni manapság bárhol is, még egy diplomásnak is, nem erről van szó. De 27 évesen lehetne akkor már annyi esze, hogy kitanuljon legalább egy szakmát, mert egy sima érettségivel nem sok jó kecsegteti. Legalább is "álommunka" nem vár rá, mert neki a fizikai, vagy gyári, árufeltöltői munka derogál. De nem is értem, mégis mit vár, de ha neki így a jó, csinálja.
2013. nov. 5. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!