Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szabad, boldog?...

Hogyan lehetek szabad, boldog? 21F (lent)

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy sokszor úgy cselekszem ahogy más elvárja,és nem úgy ahogyan a szivem diktálja.Sokszor megfelelés kényszerem van,és úgymond már kezdem elveszteni az önbizalmamat,és jóformán az identitásomat!A testvérem(7 évvel idősebb),elvárja hogy úgy tegyek,azt csináljak amit ő jónak lát,de én a saját életemet akarom élni nem másét.Szabad akarok lenni!

2013. nov. 6. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Velem.:) (37N)
2013. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
háát irj privit :)
2013. nov. 6. 10:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Éééééén???!
2013. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen te :)szeretem az érettebb nőket!vagy irjak éééén?
2013. nov. 6. 10:08
 5/16 anonim ***** válasza:
B+..már bocsi, azt mondod, hogy azt akarod tenni amit te akarsz. Akkor mégis mi a fene akadályoz meg ebben? Az, hogy a te testvéred mást mond? És azt ki nem szrja le?! Az én testvérem is meg akarja szabni, hogy mit tegyek, de nem foglalkozom vele, élem a saját életemet! Ennyire egyszerű!
2013. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért akarsz másoknak megfelelni, mert nulla önbizalmad van, nem vagy biztos saját magadban, a képességeidben.
2013. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
értem :)igen aza helyzet h mindeg búntudatom van h jó e,vagy megfelel e neki!elegem van
2013. nov. 6. 10:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Az a 37 éves nő meg egy beteg állat, hogy veled akar kezdeni, szerintem hanyagold, ha nem akarsz egy megkeseredett öreglányt a nyakadba nyűgnek. Vajon miért veled próbálkozik? Mert marhára senkinek nem kell....

Lecsap a kis bizonytalan, gyenge 21 évesre, ez egy hiéna.

2013. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
majd kiderül :)
2013. nov. 6. 10:56
 10/16 A kérdező kommentje:
5-ös hány éves vagy?
2013. nov. 6. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!