Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma hogyan tud önállósodni,...

Ma hogyan tud önállósodni, lakást venni vagy családot alapítani egy átlagos fiatal Magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 12:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
42%
szülői segítség nélkül, ha nincs versenyképes diplomája, kb. sehogy.
2013. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
52%

Albérlet és gyűjtögetés sok évig,vagy hitelfizetés szintén sok évig.

Mi az elsőt választottuk,olcsó albi,költözünk ha van többet fizető meló,még pár év és összejön egy ház ára hitel nélkül.

2013. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
47%
Jól tanul és keményen dolgozik, versenyképes végzettséget szerez. Nem feltétlen csak diploma kérdése. A húgom barátja szakmunkás, átlagosan 180-at visz haza. Ha emellé még egy ilyen fizetés társul, abból már két ember meg tud élni azért...
2013. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

szülői segítség nélkül sajnos sehogy

vagyis hosszú évek kemény munkájával, amikor minden mást félretesz a munkán kívül. Se barátok, se család, se pihenés, csak kemény munka

2013. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
41%
Külföldi munka, 5 év alatt meg van minden!
2013. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Tehát ha a szüleim nem támogatnak egy gazdasági diploma megszerzésében (fizetős, hiszen itt a legmagasabb a ponthatár, lehetetlen bejutni), ráadásul elvárják, hogy mindent magamnak fizessek és beleadjak a rezsibe (a tandíjat még tudnám fedezni diákmunkából, de ez így már nagyon sok pénz), ráadásul több nyelvet beszélek, akkor eszembe se jusson megküzdeni ezért a diplomáért?


Őszintén, mindenkim itt van, akit szeretek, és már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy külföldre kelljen mennem, főleg mert a párom sem akar. Miért ilyen rohadt igazságtalan az élet? :/

2013. nov. 7. 12:09
 7/35 anonim válasza:
34%
Már 16 évesen dolgoztam, a szüleim alkeszok voltak semmit nem segítettek sem pénzügyileg se sehogy, de 20 évesen saját cégem volt. Kemény munka, és ne add fel!
2013. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan érettségit,hogy felvegyenek egyetemre...
2013. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 zabmester ***** válasza:
Dolgozik, félretesz annyi pénzt, amennyit lehet, és akkor nagy sokára esetleg ki tud fizetni egy saját lakást. Ellenben ha nem ragaszkodik saját lakáshoz, akkor már jóval korábban alapíthat családot, de persze ehhez az sem árt, ha a párja is dolgozik.
2013. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Színötös érettségim van, nyelvvizsgám, emeltem, OKJ-m, és még ez sem elég hozzá. Egyébként már elkezdtem, de egyre inkább azon gondolkodom, hogy abba kellene hagyni és külföldre menni - csak mint mondtam, nem akarok :/
2013. nov. 7. 12:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!