Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lopják a gyerekeket! Mit...

Lopják a gyerekeket! Mit tegyek, ha követnek? Vagy elrabolnak?

Figyelt kérdés

a környéken,a szomszéd falucsnkában,és a városban,jár egy fehér kombi,amiben 2 férfi,és egy nő ül.Édességet osztogatnak a gyerekeknek(mármint úgy,hogy figyelik,követik a gyerekeket,főleg a 5-11 éveseket,hogy gyere ingyen kóstoló,kalács,cukorka stb...)Egy közeli városban,(szintén a fehér kombi)elloptak egy 5 éves gyereket,a játszótérről,mivel a szülei panelban laktak,és a játszótér ott volt elttük,a gyerek lement játszani,és ezt várták a lopók,az anyuka nem figyelt a gyerekre(szerintem ő is hibás!)és hopp elcsalták a gyereket elvitték,és kioperálták az egyik veséjét,(nem tudtam,hogy ezt is csinálják...)és később,5 napra(egy hét)-re rá visszatették ugyan oda,ahonnan elvitték.(egy veséje volt a gyereknek)gondolom ez a fekete kereskedelem megy végre... :S eladják a szerbeket jó pénzért...Szerencse,hogy nem halt meg a gyerek...

Ma már mindenki erről az esetről beszél,ami a napokban történt...A rendőrök keresik a kombit...Ha látom,hogy követnek az utcán,vagy egy autó,illetve csalogatnak,akkor mit tegyek?(ez az eset SZERBIÁBAN van,vagyis Vajdaságbam...Én itt születtem,itt lakom,és ez egy nem nagy város,majdnem,hogy falu...Már többen látták a Fehér kombit)



2013. nov. 8. 18:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj szóba idegenekkel!Ha látod azt a kombit szaladj el!
2013. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Híradóban, újságokban van róla valami?
2013. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
köszi,én is gondoltam szaladásra.Ott Magyarországon elterjedt az ilyen?
2013. nov. 8. 18:53
 4/28 A kérdező kommentje:
igen,ott halottam(a szerb híradón) a szüleim is mondták,meg a net is tele van vele...Kezdek félni :S
2013. nov. 8. 18:53
 5/28 anonim ***** válasza:
Debrecenben volt már rá példa.
2013. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég ez borzalmas :S :( Nagyon vigyázz magadra! :(
2013. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

szerintem a két kombi ugyanaz.Mit csinálhatnak szegény gyerekekkel?Felhasítják őket...Kapott szegény 5 éves gyerek rendes orvosi ellátást?Én nem hiszem... :S

Kapott enni???Ezt nem írta egy oldal sem... :O

2013. nov. 8. 18:57
 8/28 A kérdező kommentje:
utolsó,próbálok :S
2013. nov. 8. 18:57
 9/28 anonim ***** válasza:
Kerüld a kihalt utcákat.Ne járkálj egyedül.Próbálj meg emberek közt menni az utcán.
2013. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Emlékszem,tavaly,még mesélte az osztálytársam,hogy követte őket egy piros autó,abból kiszállt egy ember aki követte őket,ha a ők megálltak,az ismeretlen férfi is megállt...Beszaladtak a kisboltba,a férfi egy darabig állt kint,majd nagy nehezen elment...
2013. nov. 8. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!