Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Kiváncsi vagyok a véleményetekre! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki megkért hogy fotozzak le neki ma egy bokacsizmát ami ma érkezett az üzletben. Ő már 2 napja a városon kivűl tartozzkodik üzleti úton. Lefotozztam és elküldtem neki mmsben, hozzafüzztem hogy nekem is tetszik igy megvenném magamnak a 40est. Ő korábban megbeszélte az üzletben hogy ha megjön a csizma rakjanak félre neki egy 39est, mert egy korábbi vásárlásából maradt neki közel 20.000 forintnyi visszatérítése amit levásárolna a csizmával. Mivel nem volt nálam közel 20.000 ftnyi készpénz (nem volt a célom hogy vásároljak aznap) kértem hogy rakják félre amég elugrok a közeli ATMig, mert az üzletnek nem volt bankterminálja. Ezt megtagadták!!!!!!! Mikor visszértem közölték velem hogy jött a lány apja közben a 40ért is amit elvitt haza a 39esel együtt(nem fizetett egy fillért see) hogy a lánya amikor hazaér szombaton felprobálja melyik is jó neki!!!! Ha nem jó a 40es akkor én visszamehetek Hétfőn és megvehetem!!!!!!! Ezt 2013.ban kritikánalulinak tartom!!!!! A "baratnom" is hatbavagott, az üzletben is borzalmasan viselkedtek.. Ti mit tennétek a helyemben? A lánnyal és az üzlettel is szemben. Amugy ez egy kisváros az ilyen "hirek" az üzletekről gyorsan mennek....
2013. nov. 8. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem semmi... Bár tudod hatalom az a nagy úr :(

Én megmondtam volna kerek perec a csajnak hogy minek kelett a 40-est elvigye ha te is kinéztél magadnak egyet. vagy megmondtad ? Amúgy a boltba többé be nem tenném a lábam... és nincs kártyaolvasójuk???? Mivaaan ?!!

2013. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!