Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak en vagyok ilyen szerencse...

Csak en vagyok ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy en a baratkozasban egy nuagy nulla vagyok.

Gimibe jarok 2honapja,viszont mar egy honap mulva "kirakrak",kikozositenek.

Nemtudom mi lehet a baj velem..... :(

Mivel mar altalanosban is ki voltam kozositve... Gondoltam megprobalok legalabb most ide beilleszkedni.. Odamentem a tobbiekhez,beszelgettem.....

Olyan,akit a baratnomnek nevezhettem volna,soha nen volt.

Most ket honsp utan mar naggyabol kialakultak az ilyen "legjobb baratnok",vagy mittudomen,szunetekben egyutt vannak ..stb

Viszont velem senki. En elfogadom,hogy legjobb baratno soha nem leszek,viszont soha nen fogom azt megerteni,hogyhozzam miert nem jonnek,akarcsak kicsit baratkozni?!

Mert en csak arra kellek nekik, ha hazi kell,vagy szekalni engem. :(

Pedig az osztaly nagyobb resze 16lesz mar lassan....

:((



2013. nov. 8. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

"Pedig az osztaly nagyobb resze 16lesz mar lassan.... "


Ez nem az éretlenség miatt van így.Szerintem csak nem vagy nekik szimpatikus, van egy olyan tulajdonságod, ami taszítja a többieket.Nálunk is van egy ilyen lány.

A házi meg egy olyan dolog, hogyha úgyis mindenért szekálnak, akkor minek adod oda?Rosszabbat nem teszel magadnak, az biztos.

Mindenesetre én megpróbálnám kideríteni valahogyan, hogy mi a probléma, és változtatni rajra.Jó lenne minél előbb, mert egy pár évig még velük leszel az év nagy részében, de még csak pár hónapja vagy ott, vissza tudod fordítani.

2013. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi hogy irtal...

:((

de epp ezt nemtudom,hogy mi a baj van mindig velem. Es nem csak a suliban. Sehol sem birnak. :((

2013. nov. 8. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem benned van a hiba.Nincs olyan ember, aki annak ellenére, hogy nem bír, őszintén megmondaná neked, hogy mi veled a problémája?
2013. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:((

Nincs ..

2013. nov. 8. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig ezt valakitől nagyon jó lenne megtudni.Próbálkozz, nincs veszítenivalód.
2013. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!