Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már elegem van...

Mit tegyek, ha már elegem van abból, hogy megbámulnak az utcán az emberek?

Figyelt kérdés

Az arcom nem olyan szép mint másoknak, vagyis hát majdnem átlagos csak van rajta két kisebb eltérés, amit azért lehet látni, és ezt elég keményen meg is bámulják az emberek az utcán és tömegközlekedési eszközökön is.

És ez engem már egyre jobban zavar, és amikor úgy megyek az utcán, hogy alapból feszült vagyok valami miatt, és erre rátesz valaki egy lapáttal azzal, hogy bámul mint ha most jöttem volna egy másik bolygóról, az elég idegessé tud tenni. Nem akarom, hogy egyszer esetleg rossz pillanatomban valakit megüssek mert zavaróan bámult, szóval ezt meg akarom előzni. Szerintetek mit tegyek, hogy ne zavarjon a dolog ennyire, és hogy ez soha ne történjen meg hogy elvesztem a fejemet már miatta?

Csakmert tényleg nagyon bántó és megalázó ez nekem, egy kicsit más az arcom és máris egy idegen lény vagyok akit meg kell aztán bámulni mert mi is lenne ha nem bámulnának meg.

Hogy kezeljem lazán ezt?

17/F


2013. nov. 9. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyen az arcom és kész, majd meg lesz csináltatva egyszer, nem értem ez miért olyan nagy szám. Egyszer már nem csodálkoznék ha valaki egy fényképezőgéppel jönne hogy lefényképezze magának.
2013. nov. 9. 13:03
 2/6 anonim ***** válasza:
szard már le őket, sok a nyomi.
2013. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, énnekem önbizalmam nincs alapból, és néha azt érzem hogy engem bámulnak. Kedvencem mikor anyuka szemben megszólal a gyerekéhez: látod azt a csúnya bácsit...hát mondom a k__va anyád. :D


Szerintem ezért szoktak a ronda emberek tetoválásokat, meg piercinget, meg mindenféle extra dolgot hordani, hogy ezért nézzék meg őket...bár ettől csak rondábbak lesznek szóval nem tudom.

2013. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as két pofon a gyereknek minimum. Amúgy engem is megbámulnak, nem tudom miért, kb. úgy bámulnak mikor Nigerben voltam és kb. először láttak ott fehér embert.
2013. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mit takar az eltèrès a fejeden?


Ezt leìràsbòl nehèz megmondani.

Küldj kêpet privátban lègyszi.


Amùgy.Engem is megbámulnak mert nagyobb darab vok mint az átlag.Sportolok.Bringázok.Van egy pár 100e-s brinyòm.Azzal mèg jobban megbámulbak.No comment.

2013. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

engem érdekelne, h mi ez a gond az arcoddal. képet természetesen nem kérek, csak mondd el pár szóban.


amúgy meg xard le a sok barmot. ebben a tekintetben én nagyon tapintatos vagyok, ha valakinek van valami kis testi hibája, akkor is igyekszem úgy tenni, mintha ő lenne a világ legátlagosabb embere, és ha jófej, akkor szívesen dumálok vele.

lehet h ez abból fakad, h én sem vagyok átlagos, kicsit extravagánsabb külsőm van, amit a többség inkább dicsér, de sosem tudhatom, h ez vajon irónia, vagy komolyan gondolják.

2013. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!