Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Ferencsik István...

Ki az a Ferencsik István (részletesebben), hol található róla valamiféle életrajz/fénykép, hogyan halt meg, hány éves volt?

Figyelt kérdés

Annyit olvastam róla a neten, hogy természetgyógyász volt és azt is láttam, hogy könyvei is megjelentek, de egyéb információk?


Köszönöm!



#adatok #István #ferencsik
2013. nov. 11. 17:40
 1/6 arturrimbaud válasza:
100%

Kicist megkésve de annál nagyobb szeretettel:)))


5 táborban vettem részt...az öreg az egy vad fakír szatír volt, misztiziczálják a halálát mivel egészséges táplákozást élt hírdetett és szívinfarktusban halt meg még is...


Nagyon vad volt nagyon szigorú, deegyedi dolgokat tanított...Nagykovácsiban a nyaralójában voltak a táborai...


A lényeg:


1.Lenmag teája ami nagy segítség azoknak akik szenvednek az emésztésel


kb fél liter melegvízben 2 leveses kanál lenmagot lasasú tûzön habosra fõzni leszedni a habot, kocsonnyás állagú meleg zselét kapsz jótékony hatású a belekre.Kelleme ízû tea azoknak akik megszokták a natúr ízeket.


2. Hangsúlyozta a légzés fontosságát de keveset értett hozzá- légzés tanulás a Buteyko - Varga Szilágyi Gyulánál lehet ott van meg minden amit a Ferncsik Pista bá tanított róla


3. Hansúlyozta a tartás javítás fontosságát a gerinc megóvás miatt eza tudás Bene Máté tornájában van meg


4. Kiemelte a limfatikus rendszer meg a hormonrendszer müködtetésének fontosságát és próbált mozgásokat összeállítani erre ez a tudás a T-Tapp ben van meg magyarországon Szany nagy Anna csináljra Tereza Tapp találmánya


5.Könyveiben sok jó ötlete van az egyszerû étkezésre, táboraiban is ezt tanította



Vízben áztatott 6 órán át, teljes magvak zab árpa tönköly búza amik így ehetõvé vállnak és nagyon laktatóak...



A spiritiszta oldala nem kapott meg mert hiszek ugyan a szellemtudomány létezésében de ugyan akkor a Biblia Istene az aki engem a lelkiismeretemen keresztül vezet a világban.


Az egyszerü életmódtol, amit megtanult az ember a táboraiban, olyan dolog ami felbecsülhetetlen értékû és azóta se folytatja senki azt amit õ megkezdett!!!


ps. Ha nõ vagy akkor a hormonrendszer kezeléséhez kell még az AVIVA módszert is az öreg hitta tornában tanította de igazi gyakorlati tapasztalatokat az egyerü étkezéshez adott.


írj rám az enikeg@gmail.com ra ha érdekel még valami róla

2016. jan. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves arturrimbaud!


Igazán köszönöm részletes válaszodat!!! Rendes tőled, hogy ennyit írtál, megy a zöld kéz! Még egyszer köszi!

2016. jan. 27. 08:46
 3/6 arturrimbaud válasza:

elnezest kerek elirtam az emil cimem most vettem eszre enikec@gmail.com


van a rozsaszin a sarga a szurke a narancssarga meg a zold konyve, a szurke a legzes, a rozsaszin a csecsemo taplalas ha jol emlekszem , a narancssarga az irisz diagnosztika, a zold meg a sarga meg etelek, ezenkivul van akurak konyve, a candidarol egy ertekezese meg kis konyv, a Janos Evangeliumarol azt nem olvastam sohamert valami uj Janos evangeliuma vagyis olvastam csak sose fogott meg es a nemi tisztantartas, nem jut pontosan eszembe a neve de meg van a nemi apolas meg akurak konyve amibol meg egy kotetet akart de csak egyet irt meg...Az egeszet a Mazdaznan konyvekbol alitotta ossze amit soha se akart megmutatni nekunk, nehany peldany van beloluk nagyon regiek nekem egyet sikerult beszereznem nagyon zavaros es nagyon jol kell tudni szurni a lenyegi dolgok sokszor kisbetusek de cimszavakba van szedve vannak benne hasznalhato dolgok is...van a hormon rendszerre, a legzesre nekem az altalanos tudni valokat sikerult beszereznem...

Es a tanitasnak szentelte az eletet a Ferencsik Istvan azota is egy nagy ur van az o altala elinditott terileten senki se vitte sajnos tovabb

2020. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

...ezek szerint nem akart írni, mert akkor jelezte volna, hogy nem jó a mailcím...


Ferencsik úrral kapcsolatban az egyik ismerősöm, ki volt nála táborban, azt mondta, hogy azért ő annyira nem híve annak a minimalista étkezésnek, melynek lényege egy nap egy barackmag szopogatása 10 percig. :)

2022. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"melynek lényege egy nap egy barackmag szopogatása 10 percig" - Érdekes, amit írsz. Nem volt ilyen a táborában.


Felkelés után egy citrom kifacsart levével kellett kezdened. Majd jött valamilyen teával. Majd délelőtt gyümölcsöket ehettél. Délben valamilyen kását zöldségekkel. Akkor épp dinnyeszezon volt, mindenki kapott minden délben egy negyed dinnyét is ebéd előtt. Vacsora teljes kiőrlésű kenyér volt pirítósként, olajjal, pirospaprikával, hagymával, zöldségekkel.


Közben az előadásait hallgattuk. Érdekes mód mindenki úgy érezte, hogy hozzá beszél. Az ember finom anyagi részéhez is értett. Ennek ellenére én már nem kedvelem. A legkevésbé volt minimalista, ahogy lefestették.


Talán a Manifesztum magazin 12. számában van róla cikk. Esetleg nagyon régi Természetgyógyász magazinban 1989-2001 közötti számokban.

2023. febr. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Érdekes, amit írsz. Nem volt ilyen a táborában."

Nézz utána a neten a humor és humorérzék fogalmaknak.

2023. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!