Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most komolyan, mi bajotok az...

Most komolyan, mi bajotok az emokkal?

Figyelt kérdés

(emo lany vagyok.)

sokan anélkül ítélnek el minket, hogy ismernének. azt hiszik hogy arrol szol ez az egész, hogy vagdossuk magunk, depressziv zeneket hallgatunk, öngyik akarunk lenni. Vannak ilyen emok, de nem ez az emosag.

Emonak lenni egy eleterzes. a szó eredete: érzelmes. mondhatjuk ugy is h az emok mélyérzésűek, és sokuk lázad...a kinezetevel is vmilyen formaban.

Es nem minden masodik szavunk a: "luw" "law" "kötte", es a sejpités szem olyan fontosz a beszejgeteseinkbe. (direkt irtam most igy)


na, akkor mi a bajotok velunk?

niert irjátok sokunknak, hogy haljunk meg, stb? :c



2013. nov. 12. 00:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

lana del ray az depresszív zene?

mert nekem az bejön.

akkor én emó vagyok?

2013. nov. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ha komolyan gondoltad.... o.o

1. nem hallgatok lana del ray-t, szoval nem tudom. valszeg nem.

2. nem vagy emo.

2013. nov. 12. 00:51
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Sok embernek mindennel baja van, ami egy kicsit is eltér a megszokottól, mások pedig befolyásolhatóak, látják a sok mocskolódást, és bár maguktól lehet, hogy nem is figyelnének fel az emósokra, de így bennük is elkezd érlelődni az ellenérzés. Ez van, nem kell törődni vele.....
2013. nov. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem semmi bajom senkivel, felőlem mindenki úgy öltözik és azt csinál amit akar. De ne csodálkozz ha a különc ruházatoddal vagy hajaddal, sminkeddel megbotránkoztatsz átlag embereket, hiszen a tipikus agyontupírozott, összevissza festett emohaj meg a pandasmink akárhogy is nézzük feltűnési viszketegség jele. Ne várd hogy jó szemmel nézzenek ilyenekre, mert ez egy jó ízléssel bíró ember számára borzalmas látvány és nem értik mire jó, mit akarsz ezzel elérni, csak ellenszenvet kelt másokban.
2013. nov. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Én érzelmes vagyok és rengeteget csalódtam.

Nem volt családom, se egy igazi barátom mégis talpon vagyok.

És nincs időm divatolni, se festegetni magam és megnöveszteni a hajam. Az emoval nincs bajom, de az olyan kényes emberekkel akik ide jönnek fel kiírni egy ilyen kérdést azzal már igen. Kedves kérdező fel kell hogy világosítsalak Te nem Emo vagy, hanem egy idióta tizenéves.

2013. nov. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

hogy-hogy nem vagyok emó?

te valami emó rasszista vagy,amiért nem engeded nekem?

a sejpités meg gondolom valami gúny,de én nem értem,hogyan jön ez ide.

találgatok a kötte az azt jelenti újmagyarul,hogy köszönöm?

2013. nov. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6# Nekem jó a nyelvérzékem,és ja,szerintem is azt jelenti :D

Én is baromira érzelmes vagyok,bajom van az egész emberiséggel,idegesít a sok idióta,de mégsem kezdek el furán kinézni,és emonak hívni magam.Elég ha ez belül ott van,ha már külsőre is így néznék ki akkor mégfurábbnak tartanának,ami sok dologban akadály lenne.

2013. nov. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Én is mélyérzésű vagyok, hiszen művész vagyok.

De. Van saját stílusom és egyéniségem, nem követek divatirányzatokat, és senki sem bánt miatta, inkább respektál. Saját magamat teremtem meg, nem majmolok. Hát ez bajom az emosokkal, azokkal akik nem képesek normálisan magyar nyelven beszélni, írni. Ezek csak utánzások, nem egyéniségek. Tisztelet a kivételnek, azonban ha neked ezt a kérdést fel kellett tenni, te biztos, hogy nem vagy kivétel.

2013. nov. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Salx Narval ***** válasza:
Én eddig még csak divat "emosokkal" találkoztam, ugyanolyan "kis hülyék" voltak, mint a többi tini, a szó jobbik értelmében.:D Engem nem érdekel a kinézet, ha normálisan viselkednek. Nem tagadom azért a túlzott festésen, kiöltözésen és az erőltetett megnyilvánuláson mosolyogni szoktam kicsit, de nem jobban mint úgy általában, ha kirívóan öltözködő embereket látok. Ha tudsz viselkedni, nyilván veled sem lenne semmi bajom.
2013. nov. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy divat emonak lenni, és minden olyan világfájdalmat megélt gyerek az mostanában, aki pl nem kapta meg az iphone5-öt. Legtöbbje azt sem tudja mi az hogy depresszió, nincs oka lázadni, mert még nem is élt.
2013. nov. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!