Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről fiúk/férfi...

Mit gondoltok erről fiúk/férfiak/lányok/nők? Lehetséges ezt elérni?

Figyelt kérdés

A minap találkoztam egy volt osztálytársammal. Kb 10 éve láttam utoljára, akkoriban ő volt legzüllöttebb lány, akit valaha ismertem. Nem tanult, épphogy nem bukott meg, sz*t mindenre, lázadó volt, drogozott, ivott, dohányzott, 16 évesen össze-vissza szexelt. Néha még lógott is a suliból. Senki sem gondolta, hogy bármi is lesz belőle, olyan elveszett volt (bár okos).

És most... Hihetetlen. Gyönyörű, kiegyensúlyozott, tisztességes munkája van, és nem is kevés pénze. Van egy barátja, akivel albérletben él. Elegáns és illemtudó. Hihetetlenül megváltozott. Mit gondolnátok egy ilyen nőről? Mi a véleményetek erről? Szerintetek hogy csinálta?


2013. nov. 12. 12:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még most is eszembe jut, amikor kócos hajjal és szétmosódott sminkkel beesett az iskolába, mikor egész éjjel valahol csavargott.. Most meg.. Ápolt, kifinomult, vonzó.. Nem semmi. Ezt le kellett írnom, bocsánat. :D
2013. nov. 12. 12:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek benő előbb utóbb a feje lágya és tisztességes ember lesz belőle. (többnyire)
2013. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
mintha róla írtad volna...
2013. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
*Majdnem minden
2013. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkomolyodott, benőtt a feje lágya és vitte valamire. Ez jó dolog és mindenképp dícséretes. Az, hogy mi volt a múltban, kit érdekel? Az a lényeg, hogy rendes ember vált belőle, aki normálisan dolgozik és normális életszínvonalat tud fenntartani. Akkor lenne gáz, ha 10 év elteltével is azon a szinten lenne, amit leírtál és szociális segélyen az anyjánál élve tengődne.
2013. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Mivel kevés közöm van hozzá, keveset is gondolok :) Szinte semmit, de azért ügyes lány lehet.
2013. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy csinálta, elképzelni nem tudom, de még mindig ezen kattog az agyam... Szét volt esve, teljesen.. A családja szétesett, meg egyéb gondjai voltak, és folyton részeg volt meg ilyen drogosokkal lógott.

És most... Úr Isten. Nem tudom felfogni. Erősebb, mint valaha. Azt hiszem, szeretnék még beszélgetni vele többet, csak elég elfoglalt. Szerintetek fura lenne, ha csak úgy megkeresném megint hogy beszélhessek vele? :D

2013. nov. 12. 12:16
 8/14 anonim válasza:
100%
Nekem pont fordítva van így egy lány ismerősöm, 25 éves korára lett olyan, mint amit te mondasz s 16 éves osztálytársadról.
2013. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös. Pont az életerősebb fiúkra, lányokra jellemző az hogy fiatalon kicsit lázadnak, impulzívabb életet élnek, aztán később lenyugszanak. Sok mai politikus fiatal diákvezérként törve-zúzva harcolt az ellen, amihez hasonlót ma képvisel. Baráti körömbe tartozó zenész haverjaim hozzám képest is durván éltek (min. 5-10x annyi pia, buli, nő; sőt még drog is) és ők is lenyugodtak, többségük ma jogász (akkoriban azért mentek ÁF-re, mert oda volt a legkönnyebb bejutni és ott nem kellett tanulni, egy műegyetemes szakhoz képest).
2013. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Lehetséges. Ha jobban belegondolok, tényleg lehet benne valami, mégis fura, mert elképzelni nem tudtam volna, hogy neki lesz az egyik legjobb élete közülünk.. Akik meg kitűnők voltak és nem éltek semmit, most a középszerűt életet sem súrolják... Az tudtam, hogy ez a csaj okos volt, de kb. úgy képzeltem el a jövőjét, hogy elzüllik még 25-6 éves koráig aztán túladagolja magát valami szarral. Ez elképesztő.. Beszélnem kell vele. És ami még megmaradt bennem, hogy mennyire szép lett.. Sosem volt csúnya, de most annyira kiegyensúlyozott, látszott a tekintetén is, hogy már nem az az elveszett lány, hanem pontosan tudja, mit csinál, boldog és független. Egyedül a cigi maradt meg neki a múltjából.
2013. nov. 12. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!