Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik vajon olyan roma, aki...

Létezik vajon olyan roma, aki utálja a romákat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A normálisak biztos rühellik a többit, gondolom jobban, mint a nemromák.
2013. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
szerintem ez nem úgy van, hogy a romáknak tilos utálniuk a többi romát. A viselkedésen múlik minden
2013. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom van olyan roma, aki tisztességesen dolgozik, normálisan viselkedik és szégyelli, hogy roma vagy akár rossz szemmel nézi azokat a romákat, akik nem dolgoznak, lopnak, csalnak stb.
2013. nov. 12. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Az összes valamennyire is tisztességes, dolgozó, normális életvitelű roma ugyanúgy utálja a c..gányokat mint mi. Sőt, talán még jobban lenézik őket, mert az olyanok miatt ítélik el őket is.
2013. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem utálat kérdése, és normális ember amúgy sem más embereket ítél el, hanem a viselkedésüket.

De értem, mit akartál kérdezni. Igen, vannak olyan romák, akik dolgoznak, tisztességesek, törekvők, betartják azokat a szabályokat, amiket mindenki más is, és nem toleránsak a mások ellen irányuló viselkedéssel szemben. Lakatos Attila vajda pl. ilyen.

[link]

2013. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Én beszéltem már olyannak aki szidta az oláh cigányokat minta fene. Azt mondta miattuk nézik ki őt is.
2013. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokan szégyenkeznek azért a hírnévért, amelyet az azonos nemzetiségű társaik kiharcolnak maguknak, ez vitathatatlan.
2013. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Találkoztam már ilyennel. Idősebb férfiak voltak, nem azok a full feketék, de azért látszott rajtuk a származás. Mindkettő azt mondta, hogy ugyan vannak normálisak köztük, de a többséggel vigyázni kell, és miattuk utálja sok ember a cigányokat. Egyikük konkrétan azt is mondta, hogy az ilyeneket le kéne lőni.
2013. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!