Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik évben szerettetek...

Melyik évben szerettetek volna születni?

Figyelt kérdés
Ha nem abban az évben akartatok volna születni, amelyben születtetek, akkor melyik évet választottátok volna ? + Indoklás

2013. nov. 12. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
1800-as évekeben szerettem volna születni. Romantikus, annyira idilli volt akkor minden. Az emberek is másképp viszonyultak egymáshoz. Sokkal jobban tisztelték egymást. Azt hiszem, abban a korban érezném magam jól igazán.
2013. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1821
2013. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az 1950-es évek elejét választanám, de csak akkor, hogyha Észak-Amerikában élhetnék ebben az időszakban.

Szerintem elég csak megnézni egy arról a korszakról szóló filmet és megérti az ember miről beszélek... :)

Egyszerűség, nyugalom, jólét.

2013. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11-13. század. Lovagi kor. Amikor az adott szónak még volt súlya és az becsület mindennél többet ért. Mondjuk leginkább, ha lenne lehetőségem lovaggá válni, akkori jobbágyság sorát nem irigylem. Ha nem, akkor kicsit leszűkítve, a keresztes hadjáratok idejét választanám.
2013. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szintén az 1800as évek eleje. Mert akkoriban még voltak jó modorú férfiak és nők. Kevésbé alacsonyodtak le az emberek olyan szintekre mint most. Volt erkölcs. Idill és romantika, izgalom. A szépség kifinomult volt minden téren. Aki tudott az könyvet olvasott és ez nem volt szégyenletes. Nem beszélve a stílusról sem. A férfiak nem öltöztek bohócnak ( Mint a mai fiatalságban a SWAG és társai...) A nők pedig kifinomultan öltözködtek és nőiesen.

Ahhj bár abban a korban éltem volna.

2013. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50-es évek Amerikája nekem is tetszene.
2013. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1400-s évek...
2013. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cat :3 válasza:
Amikor Katy Perry szuletett és U.S.A ben Californiában mint Katy ^^
2013. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!