Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Koleszba mért nem tudok elaludni?

Koleszba mért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
14éves vagyok. szeptember óta vagyok koleszos. nagyon nehezen alszom el, és az nem is lenne még így önmagában baj de állandóan fáj a hasam és rosszul leszek olyankor. sokszor megébredek éjjel, lefekvéskor is ideges vagyok hogy ha felkelek éjjel nem tudok majd vissza aludni. mért van ez? ja és csak az utóbbi 1-2 hétben, előtte jól aludtam: ) most itthon vagyok mert lázas lettem szerintem a kimerültség miatt lázasodtam be, és haza küldtek. holnap vissza kell mennem és már most félek hogy nem fogok tudni aludni és megint rám jön a rosszullét. Lehet hogy bemesélem magamnak az egészet?: ( egyébként jóban vagyok mindenkivel és nappal semmibajom sincs, szóval nem ez a baj! Köszönöm a segítséget: )

2013. nov. 12. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Már magadba beszéled és attól leszel rosszul a stressz miatt. Ne görcsölj rá és talán jobb lesz. Mi bajod van pontosan amikor rosszul vagy?
2013. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fáj a hasam hányingerem lesz. a sírás kerülget, de nem azért mer haza vágyom vagy ilyesmi. nagyon szeretek koleszos lenni. ilyen "pánik szerű" valami tör rám. van hogy szédülök is. olyankor ki kell mennem vagy fel ülnöm az ágyba mert csak rosszabb lesz: (
2013. nov. 12. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!