Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Min akadtál ki eddig a legjobb...

Min akadtál ki eddig a legjobban tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az ellenőr ráteszi a hannoveri villamos ajtajának a lenyíló részére a lábát, hogy ne tudjon leszállni (így nem nyílik ki az ajtó) az, akinek nincs jegye.


Aztán azon, hogy az új (akkor volt pár hónapos) volvó buszon, amikor ment az index, akkor a helyzetjelző lámpák is villogtak. (amikor az index ment, akkor a sima nem :D)


Aztán azon, hogy a buszok főtése valahogy úgy van megoldva, hogy a belső tér főtését a motor hűtésével oldják meg, ergo télen "langyos", nyáron meg ontja a meleget a két lépcsős alacsony padlós busz. :D


Aztán amikor a buszos azt hiszi, hogy hátul tekebábuk utaznak, az is kiakaszt néha (nem magam miatt, mert én tudok kapaszkodni, de a nénik kevésbé gyorsak...).


Meg, amikor nincs levegő, de az új tömegközlekedési eszközökön a "klíma" miatt nem szabad kinyitni az ablakot... Inkább haljunk meg a büdös (izzadság, lihegés, sz.r szag) tól, mint hogy jöjjön egy kis friss levegő...

(mert ugye van olyan járat, ahol a sofőr látja, ha valamelyik ablakot kinyitották, és bemondja a hangosbemondón, hogy "zárjuk be".


Hirtelen ennyi. :)

2013. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Téli, hideg reggelen az egyik megállóban felszáll egy roma asszony. A busz elindul, mi meg egyszer csak füstszagot érzünk. A hölgyemény rágyújtott a buszon.
2013. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló felsorolása nagyon tuti! :D

A lábát ráteszi az ajtóra az ellenőr dolgot még nem láttam, de az agyam felforrt már attól is hogy olvastam! Hát a qrva ... az ilyen gykérnek de komolyan! .....

Ennek ellenére röhögtem olvasás közbe, mert hát mindenki ugyanattól szenved!

Nőként kiegészítem: a farok nyomós fazonokkal. Már kitaláltam hogy gombostűt fogok magamnálhordani....

2013. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Amikor valaki jól beleszív a cigibe, bedobja a busz alá, majd felszállás után fújja ki. Vagy csak simán durván cigiszagú.
2013. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Hát a repülőket belevezették az ikertornyokba. Azt azért nehéz überelni.
2013. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Ja, véletlenül sem a jegy nélkül utazó a gyökér :D Utaztam már én is jegy nélkül, de ha lebuktam volna, nem az ellenőrt szidom...

Amit én utálok az az, amikor valaki pl. négyes ülésnél kinyújtott lábbal ül, és az istennek se bírja maga alá húzni. Vagy csak felszólításra veszi fel mondjuk a táskáját a mellette lévő székről, és még a száját is húzza. Vagy amikor láthatóan tömött buszra (amikor már egy fél ember se férne fel) felnyomakszik a kismama a babakocsival, aztán meg az utasokat szidja, hogy nem adnak helyet neki.

2013. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jujj ne is mond, hogy mi lenne velem, ha csaj lennék! :\

Amikor a csávók dörgölőznek a csajokhoz, meg úgy néznek rá, mintha ufó lenne, aki világít, mert soha nem látott még szép lányt, vagy nem tudja levenni a szemét a dekoltázsról (pedig nem nagyon kivágott), és a leszállásnál rittttig oda kell menni, ahol a szép lány van, és nyomni magát hozzá... hát gusztustalan... Bár ez nem a bkv hibája, de végül is a kérdés nem is csak erre vonatkozott, csak eddig én rosszul értelmeztem. :D


Így már a cigifüst, a hangos utasok, hányás, összefirkált ablak (párás, koszos ablak télen), és a koszos ülés (lesperem, mielőtt leülök néha), a mamatankos öreg hölgyek teli pakolva a 3. világháborúra készülve a "hab a tortán". :D

2013. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen látom buszon, villamoson is. Amikor a kettes ülésen a nénike kiül a szélére és a belső ülésre felpakolja a szatyrait, ezzel jelezve, hogy márpedig oda senki nem ül le.

Amikor tömve van a busz, és valaki csendben, alattomosan el fingja magát. Légkondis járműnél az ablakot sem nyithatod ki.

Amikor nem tudsz felszállni a buszra, mert az az 5 ember mind az ajtóban áll meg. Még akkor sem mozdulnak meg, amikor a sofőr bemondja, hogy a busz többi része majdnem üres, menjenek beljebb.. Ugyanez a helyzet amikor le akarsz szállni. Mindenki az ajtóban áll, mert 3 megálló és leszáll.

Amikor valakit a buszon, villamoson éppen mobilról hívják. Valamiért ordítva tud csak telefonálni.

Amikor valaki 15 megállón keresztül hangosan csattogtatja a rágógumit, vagy szipog, vagy a büdös mézcukorkát kocogtatja a fogához, vagy amikor szívja a fogát...

2013. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A szegény hajléktalant még kihagytuk. Én őszintén sajnálom őket, de egyik nap elborult az agyam, amikor hajnalba bevágódott mellém a buszon és a kézfejével kezdte el törölgetni az orrát. Na ettől kikészülök! Aztán meg az is, hogy tiszta húgy a seggük, Te meg ugyanarra az ülésre ülsz le utána...
2013. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Amíg Magyarország(ezen belül a lényeg persze a főváros) többsége munkanélküli, és ha akarna sem lenne hely számára valami munkahelyen (mert Budapest csillogna, annyi utcaseprőt kéne alkalmazni), addig a 11000 forintos bérlet ár igenis vicces. :D)


És az állásinterjúkra is utólag fizeti az állam ki az elhasznált jegyeket... :) Kérdem én! Miből vegyek, amit majd visszatérít? :D


Amíg a csövesek, a hangosak, a büdösek, a hugyosak, veszélyesek és a bolondok utaznak a BKV-n, addig nem veszek felnőtt bérletet. (persze ha lenne munkahelyem, egyből vennék, de amíg nincs, addig OFF-olom a témát. :D)

Még a diákbérlet ára egy álom volt (azt meg is venném bármikor!!!), de a felnőtt az szerintem borzalmasan túlárazott.


(sry, ha nem vagyok tisztességes magyar)

2013. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!