Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le? (Részlete...

Hogyan koptassam le? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel barátkoztam csak sajnálatból.. Ő viszont nagyon jó barátnak tart. Most viszont van valakim és így tényleg egyáltalán nem akarom tartani vele a kapcsolatot, nem ér annyit, hogy bekavarjon. Sosem keresem, próbálom tartani a távolságot, neki is megmondtam h a barátom miatt ne hívjon, így nem is keres telefonon de tudja hol lakok, hhova járok suliba és képes arra autókázni h összefussunk, és folyamatos rettegésben élek gyakorlatilag, hogy mikor akad megint rám... Szerintetek mit kellene tennem?

2013. nov. 12. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
sajnálatból?....ha meg nem is keres,akkor mit rettegsz,te hülye liba!
2013. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy követ!
2013. nov. 12. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy legközelebb a barátod szívesen elbeszélget vele.
2013. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is senkiről sem beszélsz úgy, mint egy piócáról. Nem lekoptatjuk, hanem finoman jelezzük neki, hogy már nem szeretnénk vele folytatni a kapcsolatot. Mondd neki, hogy a pasid nem szeretné, hogy barátkozz vele, ha kiakad, akkor meg összeveszhetsz vele, és azért.

Tudnod kell, hogy nagyon nem szívesen adtam ezt a tanácsot, gusztustalan, ahogy beszélsz erről a szegény srácról.

2013. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!