Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az iskolát, nem...

Gyűlölöm az iskolát, nem akarok oda járni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elegem van még hétvégém sincs,mert csak tanulni kell érettségi év! AZt se tudom merre menjek tovább. Ja hogy át se tudom gondolni,mert csomó más bajom van :(
2013. nov. 13. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Minek kell neked az érettségi? Menj el dolgozni, ha más nem feketén és tartsd el magad.
2013. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy gyerekes hozzaallas. Szedd ossze magad, noj fel es nezz szembe a problemaiddal.
2013. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom magam összeszedni már mindent próbáltam hagyjon már mindenki békén,de komolyan :( semmit se akarok csinálni.. de muszáj különben csóró gci leszek ígyis azok vAGYUNK.. de megviselt már most az élet és nem bírom tovább
2013. nov. 13. 18:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

megnyugtatlak, attól hogy meglesz az érettségid attól is az leszel.


tanulj nyelvet

menj külföldre

2013. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen valóban de legalább tudnék haladni tovább. A nyelvérzékem szinte 0,örülök ha kiszenvedem a B2őt angolból..
2013. nov. 13. 18:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Az is elég kezdésnek.

Aztán kint majd belejössz ha rá vagy szorulva.

Külföldön ragad az emberre.


Milyen munkát végeznél szívesen?

Mi az amilyen területen mosolyogva tudnál bejárni minden nap?

2013. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy nem tudom,szét vagyok esve egyszerűen igazából semmi se érdekel csak legyen végre nyugalmam,az ágyamba lehessek egyedül és ne kelljen semmit csinálnom mint most..de megtudtam,hogy 20 dolgozat meg minden,amire nincs erőm tanulni.. komolyan hagyjon már a világ. semmit se akarok csinálni..
2013. nov. 13. 18:19
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Basszus, ha érettségizni fogsz már, akkor felnőtt ember vagy, szedd már össze magad! Nevetséges ez a hiszti, amit itt levágsz!

"Megviselt az élet" - mint valami 80 éves, komolyan...


Gondolod, hogy fél ötkor kelni, napi 10-12 órát dolgozni könnyebb? Ráadásul éhbérért általában...

Szenvedsz egy sima középiskolában, gratulálok...

2013. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Addig jó az életed amíg suliba jársz! Ne akarj kikerülni a munka világába, mert az egy fos. Tapasztalat.
2013. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

tél van

mindenki depis, fáradt


próbálj sportolni, szedj vitaminokat,magnéziumot, egyél gyümölcsöt, hétvégén aludj délig

2013. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!