Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha: este befulla...

Mit tennétek, ha: este befulladna a kocsitok, ezért gyalog kéne elindulnotok haza, de?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha: este befulladna a kocsitok, ezért gyalog kéne elindulnotok haza, de leütnek, és valami Isten háta mögötti pajtában térnétek magatokhoz megkötözve? Az elrablóról pedig kiderül, hogy egy régebbi ismerős, aki valami miatt megharagudott elváláskor és bosszút akar állni rajtatok.

A telefont elfelejti elvenni de okostelefon és a szád is be van kötve, így se hangtárcsázás, se üzenet..:D

(Csak kiváncsi vagyok a reakciókra. Én személy szerint betojnék, de nem adnám fel.xD)



2013. nov. 14. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nos ha befulladna az autóm ami már megesett akkor egyből hívok valakit, mert én csak úgy nem hagyom hátra, ha úgy van benne éjszakázom, zár van rajta szerszámok vannak, gyufa, inni való szintén, többi nem kell.

Ha esetleg akkor csapna fejbe valaki akkor nem biztos hogy elsőre összejönne neki, mert vágtak már engem hátba egy vascsővel egy kocsmai verekedés végett de nem lett semmi megfordultam és az illető aki olyan bátor volt eldobta és egyből elfutott, még szerencse hogy nem futok gyorsan így megúszta de ha elkaptam volna akkor valószínű hogy nem élne. Ha meg mégis valaki megkötözne előbb utóbb kiszabadulnék, mert ha a csuklóm van összekötve a bal hüvelyk ujjam kitudom ugrasztani a helyéről egy korábbi baleset miatt. Ha meg ez nem segítene akkor keresnék egy érdes felületet ahol a kötelet vagy bármi mást ami nem fémből van előbb utóbb eltudnám koptatni hogy meggyengüljön és akkor már szét tépném.

2013. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos beszarnék az ijedtségről. A legtöbb amit tehetnék, az a szimpátiája elnyerése lenne.

Átbeszélgetnék vele egy éjszakát, akár többet, majd azt kérném tőle, hogy ehessek/ihassak a saját kezeimmel, asztalnál, tisztáznám, hogy nem kell kés, villa, semmi, csak normálisan szeretnék enni.

Ahogy eloldozta mindenem elkezdeném ütni, mindennel ami a kezeim közé kerül, amíg mozog.


Ha genyó vagy, genyóznak veled. Ez mindig így van. Nem érdemes kihúzni a gyufát szerintem ilyen helyzetben sem.

2013. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Hát mondjuk engem vágnának hátba vascsővek tuti összeesnék.:D

2013. nov. 15. 00:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszi 2-es:) hát a szimpátia elnyerése se rossz ötlet, bár ha egy pszichopata barommal állunk szemben, kérdés, mennyire esélyes.:D
2013. nov. 15. 00:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Húznám az időt, mert az én okostelefonom van "find my frends" funkció, ezért a párom mindig tudja, hogy hol vagyok, vagyis hogy hol van a telefonom, előbb-utóbb, amikor nem megyek haza, akkor nyilván értesítené a rendőrséget, vagy pár haverjával utánam indulna.
2013. nov. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. nov. 15. 07:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Az okostelómon be van kapcsolva a GPS-naplózás, ami 3 óránként elküldi az adatokat dropboxra, és ezt a családtagok, barátok tudják. Ha késnék fél napot, az első dolog lenne, hogy megnéznék az utolsó koordinátáimat.
2013. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem hagyunk hátra autót motort mert ellopják,nálam is szokott lenni ez-az,nincsen okos telefonom
2013. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bumbi02 ***** válasza:
100%

Posztolnám facebookra:

"Megkötözve - Rettenetesen érzi magát " vele: Régi ismerős

Itt: Öreg Pajta, Isten háta mögött

2013. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Utolsó, megnevettettél:D

2013. nov. 15. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!