Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom valakinek a...

Hogyan tudom valakinek a tudtára adni hogy már nem akarom vele egyáltalán tartani a kapcsolatot? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Már megmondtam hogy barátom van stb nem akarok találkozni vele, ne hivogasson. Így elkezdett követni kocsival. Elég ijesztő helyzet, nem tudom mit tegyek..

2013. nov. 18. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
jelents fel.
2013. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőre elég, ha csak beijeszted, hogy feljelented zaklatásért. Mondd meg, hogy megvannak a híváslisták, ha teheted emailben is írd le neki, hogy legyen írásos bizonyítékod, ill. ha tovább követ, akkor kezdd el kamerázni jó feltűnően, hogy lássa, hogy lesz a kezedben bizonyíték, ha rendőrségre mész. Ha ez nem elég, akkor tényleg el kell menni a rendőrségre.
2013. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentsd fel minèl előbb, még mielőtt komolyabbra fordul a dolog.
2013. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miota ismered? volt vele komolyabb kapcsolatod? mert ha igen, az ilyenek altalaban eleg nehezen szallnak le.Viszont ha mar kovet autoval, meg hivogat, jelentsd fel! vagy kerd ki esetleg a szuleid velemenyet!
2014. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem feltétlenül kell ám feljelenti olyat aki mondjuk szeret valakit azért követ..
2014. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!