Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy mindig az...

Észrevettétek, hogy mindig az a "nagyképű" aki okos?

Figyelt kérdés
A megmondó, éleslátású, gyors felfogású személyek mindig nagyképűnek vannak elkönyvelve, ugyanakkor semmilyen logikus érvet nem szoktak általában felhozni ellenük, csak azt, hogy " hát...nagyképűek és kész ! " - Süt az értelem egyesekből.
2013. nov. 18. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Én inkább úgy vettem észre, hogy a nagyképűek többsége agyilag gyengébb.
2013. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez fordított irány, aminek nincs köze , mert én nem valódi nagyképűségről írtam, hanem olyanokról, akiket csak nagyképűnek vélnek mások azért, mert adott személyt okosabbnak éreznek náluknál.
2013. nov. 18. 15:33
 3/21 anonim ***** válasza:
Én ismerek nagyképű embereket, hát, hogy mennyire "okosak"... Elöljáróban csak annyit hogy pont azt a sztereotípiát testesítik meg, aminek az ellenkezőjét szeretik a legjobban hangoztatni...
2013. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem azok szokták nagyképűnek titulálni az értelmesebb embereket, akik maguk is szeretnének "okosak" lenni, csak nem sikerül nekik. Akik próbálnak vitába szállni, és mikor alulmaradnak, megsértődnek és elkezdik tudálékosnak bélyegezni a másikat.

De azért ez nem általános, csak van ilyen is. :)


Amúgy nem csak az a nagyképű, aki okos. Vannak simán nagyképű emberek is, akik csak próbálják okosnak eladni magukat.

2013. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Én pedig úgy gondolom: az okos ember mindig tudja mikor kell kinyitni és befogni a száját, mint ahogy azt is, hogy mondanivalóját milyen mondatba foglalja össze.
2013. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Vree ***** válasza:
100%

Én valóban nagyképű vagyok és egyszersmind hülye.


Nem tudom, ez hogy befolyásolja a statisztikát.

2013. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#3- Ismétlem, nem azokra értem, akik nagyképűek és hülyék.

Az emberek nagyképűnek titulálhatnak egy olyat is, aki hülye és egy olyat is, aki okos. Én az utóbbiról írtam, remélem a továbbiakban mindenkinek világos ez a rész.

2013. nov. 18. 15:39
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha erre akartál utalni, akkor rettenetes a kérdés feltevés, és mindenki félre fogja érteni elsőre.
2013. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akvyr - Hát akkor remélem a válaszolók elolvassák a kérdező további, addicionális magyarázócélú hozzászólásait is.
2013. nov. 18. 15:57
 10/21 anonim válasza:
A primitív vagy átlagos emberek mindig ilyen hülye kifogásokkal/érvelésekkel védekeznek, ha érzik, hogy valaki okosabb náluk. Ezt én is megfigyeltem.
2013. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!