Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell mindent poénra venni?

Miért kell mindent poénra venni?

Figyelt kérdés

Nem képviselem én sem a vaskalapos, komor arcú életszemléletet, de szerintem ami manapság megy az értelmetlen.


Ha valaki bunkó, ha valami nem jön össze, ha valaki osztja a hülyeségeket, ha valaki botrányosan viselkedik, ha valaki kissé mélyebben gondolkozik el a dolgokon, stb. - Mindenre egy a válasz : " Ugyan már, vedd poénnak ! "


Miért kellene mindent poénra venni ?

Miért nem akar valaki mást csinálni, ne csak nevetni ?

Mitől félnek egyesek, hogyha már nem csinálnak valamiből poént, akkor a fejükre fog szakadni az ég ?


Tudom, hogy sokan csak a lazaságot akarják elérni ezzel, hogy az ember ne vegyen tudjon ellazulni és mosolyogni az élet dolgain, de ma már a többség túlságosan átesik a ló túloldalára és lassan már nem tud senki komolyan venni semmit sem.


Ti hogyan látjátok ezt ?


2013. nov. 18. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet ezzel a szemlélettel. Bár én néha már a másik véglet vagyok. Soha nem voltam egy lesz.rom típusú ember, mindig is mélyen érző voltam és az is akarok maradni.
2013. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1- Ja.


Meg amúgy, azt is elfelejtettem leírni, hogy néha úgy jönnek hozzám egyesek azzal a szöveggel, hogy " Na, hagyj mindent a fenébe, ne vedd komolyan a dolgokat ! " , mintha engem próbálnának megmenteni egy krónikus búskomorságtól azért, mert merek komolyan elgondolkozni bizonyos dolgokon és nem röhögöm szét magam mindenen. Nekem ebből az jön le, hogy az emberek többsége valójában fél komolyan szembenézni sok mindennel, ezért bújnak a " minden csak poén " álcája mögé .

2013. nov. 18. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezt velem is csinálják. De én vállalom, h egy komoly ember vagyok és nem tudok közömbös lenni és mosolyogni, ha valami sajnálatosat látok, tapasztalok. Nem félek a negatív érzésektől, pláne nem fogom tagadni őket magam előtt is. Minek is tenném - hisz ' természetesek és múlandóak.
2013. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!