Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vágjak vissza?

Hogyan vágjak vissza?

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki mindig csak kihasznált,mindig mikor keztünk közel kerülni egymáshoz akkor sértett meg valamivel vagy csinált olyakat aminek nem örültem..hogyan tudnák visszavágni hogy azt érezze amit én?
2013. nov. 18. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
sz@rd le
2013. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem tudom... nem vagyok az a tipus aki ölbetett kézzel nézi..vissza akarok vágni..
2013. nov. 18. 21:46
 3/7 anonim válasza:
Semmi értelme nem lesz, egy idő után te is rá jössz hogy hiba volt és nem fogod magad jobban érezni tőle...
2013. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt hittem de már 3 és fél éve ez megy...
2013. nov. 18. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
érezd jól magad azzal :)
2013. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, ennek belülről kell jönnie, annak úgysincs semmi értelme, hogy betanulsz valami szöveget, aztán egyszer még oké, hogy elsütöd neki, de ezután mi lesz ? A csaj, ha ennyire éles nyelvű, akkor úgyis visszatud vágni neked, tehát ismételten te jössz ki vesztesként.


" Én is ezt hittem de már 3 és fél éve ez megy..." - Ideje lenne felnőnöd akkor és elszakadnod ettől a bábu szereptől, mert amíg engeded, hogy palira vegyen téged, addig ne is számíts változásra.

2013. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
megdobnak kővel dobj vissza kenyérrel visszakapja az élettől !
2013. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!