Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megölnétek valakit, ha biztosa...

Megölnétek valakit, ha biztosan tudnátok, hogy nem vonnának titeket felelősségre emiatt, szóval büntetlenül?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor milyen nemű/korú embert választanátok áldozatotoknak és milyen módszerrel végeznétek vele?

Ki is fejthetitek, ha akarjátok.

A teljes kép érdekében kérlek írjátok oda a nemetek, korotok, köszönöm.


2013. nov. 19. 08:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Nem ölnék meg senkit, mert nincs jogom mások életét elvenni, még akkor sem ha sosem bűnhödöm meg érte..
2013. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%

Csakúgy megölni valakit? Minek? Nem.


23F

2013. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nincsenek ilyen vágyaim, hogy megöljek valakit. Főleg így nem, hogy kiválasztani. Még akkor is lelkiismeret furdalásom lenne, ha meg kéne védenem magam, és úgy maradandóan ártanék valakinek.

Ha neked vannak ilyen vágyaid, akkor beteg vagy!

2013. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
83%

Nem.


A " büntetlenül " relatív, mert nem csak az anyagi síkon látható következmények generálandóak; az energia nem vész el, csak átalakul, tehát a negatív energia negatívumot generál, amely különböző formákat ölthet - ez egy tudományosabb megközelítés azoknak, akiktől a karma távol áll.

2013. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Éppen elég büntetés, ha az embernek a saját lelkiismeretével meg kell küzdenie.
2013. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Nem vonz semmi ilyesmi, egyszerűen csak kíváncsi vagyok arra mások hogy vannak vele. De azt már nem hiszem, hogy eddig még senki nem gondolt arra, hogy megölje mondjuk egyik főnökét vagy haragosát... :)

De jó tudni, hogy ennyi szelíd ember van itt (is).

2013. nov. 19. 09:09
 7/42 anonim ***** válasza:
Nem tenném SOHA, mert a lelkiismeretem tesz engem emberré, és az halálosan felelősségre vonna. A külső felelősségre vonás nem nagyon érdekel, nem befolyásol tetteimben, van-e, vagy nincs. (N)
2013. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
#6 - Ez nem szelídség, hanem józan ész kérdése ;).
2013. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
63%
nem tudnék megölni valakit, még akkor sem ha okom lenne rá, nemhogy így a semmiért. másrészt. ehhez elég elborult agyúnak kell lenni, hogy kiolts egy emberéletet.
2013. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván dühömben gondoltam már arra, hogy de megölném. Vagy ha a híradóban látok valami szemetet aki ártatlan embert ölt meg, akkor is hasonlóak az indulatok. De élesben nem hiszem, hogy képes lennék bárkit is bántani. Viszont, ha életveszélyben lennék, mert mondjuk valaki az életemre tör, vagy egy szerettem életére, akkor nem gondolkodnék.
2013. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!