Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? (video) Nekem leesett az állam, azt hiszem öreg vagyok.22/L.


2013. nov. 21. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a mai tizenéves generáció, ettől még te nem vagy öreg, csak nem vagy olyan primitiv mint ezek. :)
2013. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
És a legborzasztóbb : a jövő generáció mind ilyen lesz !!!!!
2013. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy percet bírtam csak, bocs :D

Szülőként elásnám magam, ha a kislányom ennyire primitív lenne. Sminkcuccra telik, de megnevelni nem tudták. Átlagos...

2013. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ez kőkemény sötétség. 15 éves fejjel csak örülni tudok ennek. Ezeket arra nevelik hogy csak fogyasztók legyenek akiket egy jó reklámszöveggel el lehet csábítani hogy azt higgyék magukról hogy attól lesznek menők. Meg van alapozva a jövőm ezáltal. Ha meg nem én használom ki őket akkor majd más :D
2013. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Undorítóan viselkednek, de ez valahol a szülők hibája is - lásd: fiú és az anyja -, sokan el vannak nagyon kényeztetve és minden meg van nekik engedve. A gyerekeke meg utánozzák egymást, meg azon versengenek, hogy ki a jobb, menőbb, emiatt olyan taszító személyiséggé válnak, hogy az hihetetlen. Én meg is értem a mostani 15 év körülieket, akik közül sokan itt gyk-n olyan kérdéseket tesznek fel, amiben azt fejtik ki, hogy mennyire rosszul érzik magukat, hogy az iskolában csúfolják, bántják őket. Amikor én 15 éves voltam, akkor is voltak csúfolódások, de nem ilyen durva módon. Sajnálom a normálisakat, mert tudom, hogy lelkileg mennyire megterhelő, ha valaki bánt.

Ezeket pedig meg kellett volna nevelni, amikor még lehetett. De úgy látszik ez a jó, ha analfabéta hü.lyék lesznek. De majd megnézem, mi lesz velük, ha nem lesz anyuci meg apuci, hogy a fenekük alá tegyen mindent és egyedül egyedül kell helyt állniuk.

Minden tiszteletem a korosztályból azoknak, akik még normálisak.

20/L

2013. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A videó utolsó része elárulja,hogy a szülők is segítenek abban,hogy ilyenek legyenek a gyerekek.Adják a lovat a kis rappersapkások alá a viselkedésükkel.Cool szülők,cool gyerekek....kitől tanulják vajon? Persze ez azért összetettebb probléma,társadalmi szintű,mert az egész média azt neveli a gyerekekbe(is),hogy akkor érnek valamit,ha fölényesek másokkal szemben,minél jobb cuccuk van,minél csúnyábban beszélnek.A kiscsajos videóhoz azért tegyük hozzá,hogy elég provokatív kérdéseket tesznek fel neki,azért azt se várja el senki,hogy illendően,úri kislány módjára válaszoljon.tehát a dolgok nem ennyire egyoldalúak,hogy "Na,ez a mai fiatalság!" felteszik neki a kérdést,hogy mekkora a cs-öcse melltartó nélkül,és letolják,hogy "ez a reakciód egy kérdésre"...Ha a kérdezőnek tennék fel a kérdést,hogy mekkora a p-öcs-öd nyugalmi helyzetben,hogy érintené? Azért egy anyázás csak elhagyná a száját.
2013. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
-os válaszoló. Ha a kislány nem használná azt a szennyoldalt akkor nem tennének fel ilyen kérdéseket neki. Vagy esetleg hagyhatná figyelmen kívül is.
2013. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó,igen hát ez már az a része a dolognak,amit írtam is,hogy a média lebutítja a társadalmat,és csak rakják az emberek elé a kötelező "eledelt,mint a disznók elé" egy 13 éves kislánytól még nem nagyon lehet elvárni,hogy ezt átlássa.felnőtt emberek sokasága nem látja át.Ezért sikeres pl.a fuckbook is,meg még sok egyéb dolog.
2013. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" azt hiszem öreg vagyok ehhez " - javítás -> " azt hiszem túl értelmes vagyok ehhez " - így már igaz.


Nekem amúgy nem esett le az állam, mert ez a mai fiatalok ( tisztelet a kivételnek ) színvonalának megtestesítője.

2013. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 17F vagyok és úgy érzek mint te :) kész röhej a mai fiatalság...
2013. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!