Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Utálok élni,...

Mit csináljak? Utálok élni, mit tegyek mégis?

Figyelt kérdés
Meg akarom magam ölni annyira utálok élni unalmas és rossz. Nem szeretem még csak olyan sincs,hogy várjak valamit pl. hétvégét. Nincs valami azonnali megoldás,hogy jobb legyen kicsit a kedvem? Tanulnom kéne,de semmihez sincs kedvem utálok mindent. Gyógyszert szedek valószínűleg ez annak a mellékhatása. Segítsetek kérlek,mert ezt már nem bírom :( 18/L
2013. nov. 24. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallgasd a kedvenc albumaidat, nézz egy filmet, táncolj, süss egy sütit, aludj, hívd fel egy barátnődet.
2013. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de jó lenne sütit sütni istenem :( ha lenne itthon gáz!
2013. nov. 24. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess valakivel(valakikkel) :) Nézz meg egy filmet, de közben ne gondolj másra, kapcsold ki magad.
2013. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
MOST kicsit jobban érzem magam, antidepresszánst szedek az okozza ezt elvileg. :(
2013. nov. 24. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Mire szeded az antidepresszánst?
2013. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos olyan mentális problémám van,ami miatt nem nagyon tudnék semmit csinálni.. én nem szeretem a gyógyszert de annál még ez is jobb..
2013. nov. 24. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen mentális problémád van? Persze, ha csak publikus...
2013. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!