Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lepjek tul a banatomon,...

Hogyan lepjek tul a banatomon, a multamon?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu lesz, de szeretnem viszonylag reszletesen leirni, hogy erthetö legyen mi is a helyzetem.

Szoval:

Az egesz kcsit több mint 3 evvel kezdödött, amikor interneten megismertem egy külföldi sracot, aki teljesen elvarazsolt. Röviden es tömören: 1 honap mulva kint voltam nala, együtt laktunk es nagyon boldogok voltunk. Otthagytam az egyetemet is, de ugy gondoltam a külföldi elet joval több lehetöseget rejt magaban, mint otthon maradni.

Minden szep es jo volt, egeszen 2 honappal ezelöttig...

Mar nyaron furcsa volt, hogy soha nem akart szexelni, a havi 1-2 alkalom rekord volt. Mikor rakerdeztem annyit mondott, hogy kikesziti az uj munkahelye, stresszes, nem az en hibam es nagyon szeret. Nem esett jol, de annyiban hagytam, mert nagyon szerettem.

Juliusban ismet visszajött a regi munkahelyere, ahol en is dolgozom, es megint vidamabbnak tünt, szep volt minden.

Szeptember elejen elmentünk nyaralni, de mivel csoportosan olcsobb volt, elvittünk magunkkal 2 kolleganönket is. Az egyiket mar több mint 2 eve ismertük, a masik uj volt, de aranyosnak-bar kisse butuskanak- tünt, de ugy gondoltuk legalabb szerez baratokat. A nyaralas nagyon szep volt, nagyon jol ereztük magunkat. Jo baratsagba kerültünk az uj lannyal is.

Majd hazajöttünk es akkor kezdödtek a gondok. 2-3 het alatt a pokolban landoltam.

Egyik-naprol a masikra nem akart megölelni, puszit adni, kimaradozott, reszegen jött haza. Ha rakerdeztem azt mondta szeret, csak valahogy meg van zavarodva.

25-en meg lefeküdtünk egymassal, ugy örültem neki, azt hittem vegre minden rendben. 30-an pedig sms-ben megkerdeztem töle, hogy akkor most nem szeret-e es ne remenykedjek?

annyit irt vissza: azt hiszem nem.

En persze kiborultam, bögtem megallas nelkül. Nagyban hozzatett a dologhoz, hogy ugye együtt dolgozunk es nezegethettem, hogy ö milyen nyugodt es boldog en pedig majd megörültem a kintol. Elkezdtem cigizni, naponta inni, füvezni, es ez azota sem maradt abba.

Azt mondta nem tehet rola, ne utaljam ö ettöl függetlenül nagyon szeret engem, mint baratot(na ja, megdöglött a kutyad, de megtarthatod)es semmi uj nö nincs a dologban, problaja a sajat eletet rendenzni.

Persze 2-3 heten belül megtudtam, hogy azzal a bizonyos "baratnömmel" vannak együtt, akivel eygütt nyaraltunk. Ö pedig tagadta vegig. Par nappal a szakitas utan összejöttek.

Nem eleg, hogy egy baratban kellett csalodnom, de hogy abban az emberben, aki nekem ilyen sokat jelentett....aki az eletem volt.

En november elsejen kiköltöztem, mert egy veletlennek köszönhetöen talaltam egy olcso lakast a közelben. Baratnöm ott lakott nalunk, mert juniusban jött ki, segitettem neki a kezdetekben, ö meg most is ott van, 1 honap mulva költözik ki.

Ö meselte, hogy szombat este kiköltöztem, vasarnap este mar ott volt ez a k...a, es az en agyamban aludt.

Semmi butorom nincs, egy matracon elek 3 hete, a ruhaim böröndökben, semmi eselyem arra, hogy a közeljövöben barmifele butorom is legyen.

A draga exem nem adott semmit oda, az egyetlen dolgot ami 100% hogy az enyem egy nagyon draga hangrendszert, elhoztam magammal, ezen ö bedühödött es megtiltotta, hogy barmit is elvigyek magammal, mert az az öve. Szival tenyleg semmim sincs, de föleg kilatasaim....

Tele vagyok miatta tartozasokkal, -2000 euronal vagyok, plusz hitel es telefonszamla....

Havonta 700 eurom ezekre megy el es a maradok 300-400-bol meg kellene elnem, sporolnom es butorokat vennem.

Nem beszelve arrol, hogy mindkettövel együtt dolgozok, de nem adhatom fel csak ugy a munkamat....Februarban lejar a szerzödesem, akkor mennem kell...

Multkor sajnos nem birtam tovabb, elpattant az agyam es elhordtam öket mindennek. Ö meg a felettesem es persze bemartott a fönöknel es ki akartak rugni. Mivel leku...ztam a baratnöjet, ezert azota allandoan fenyeget, szamlakkal jön.

Szoval mara elertem azt a szintet, hogy ezt az embert, akit annyira szerettem, mindennel jobban gyülölöm. Aki egyik naprol a masikra igy elfelejtett engem, az elmult eveket es ugy lakik azzal a növel a regi lakasunkban es a regi butorainkkal, mintha soha nem is lettem volna ott.

Ezena heten szabin vagygok, de mar rettegeg a jövö het csütörtöktöl, mikor együtt dolgozunk. Gyülölöm es undorodom ettöl az embertöl, ahogy a draga nöjetöl is. Es tudom, hogy ignoralnom kell öket, de a gyülölet, ami felizzik bennem, mior meglatom öket....azt nagyon nehez elnyomni.

Közeleg a karacsony, egyedül vagyok....Tele ketseggel es keserüseggel.

Csak bulibol es piabaol all ki az eletem, holott regen egeszsegtudatos es normalis voltam.

Egyejszakas kalandok a 2 legjobb fiubaratommal...

nem nagyon tudok felkapaszkodni a lejtön...

Jövöre el akartam kezdeni vegre a sulit, de ennyi tartozas mellett nem lesz tul egyszerü...

Mindent feladtam erte es semmi nem maradt....

Bocs a kisregenyert, de jol esett kiirni. Es elnezest az ekezethianyert, külföldi billentyüzetem van.

23/L


2013. nov. 24. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs itthon családod?
2013. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ök is kint vannak.

De nincs valami fenyes viszonyunk...

2013. nov. 24. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
C'est la vie. Keress valaki mást. Már idáig is kellett volna egy tartalék.
2013. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi van ezzel a kérdéssel ?


Az előbb válaszoltam rá egy másik válaszolóval együtt, de törlődtek a válaszaink.

2013. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegy, leírom újra :


Hát végigolvasva a sztoridat egyértelműen lejön, hogy az ex-pasid egy féreg.


Viszont sajnos te is nagyon benézted a dolgot, kíváncsi is voltam a szöveg vége felé, hogy hány éves lehetsz, amiért ennyire bedőltél egy ilyen alaknak.

Persze a szerelem mindig elhomályosítja az ítélőképességet, de nem szabad ennyire megbízni valakiben, hogy a saját életedet kockáztasd miatta és ez alatt értem az egyetemed felhagyásától egészen addig, hogy a barátod miatt maradt rengeteg tartozásod és anyagilag csődbe vagy menve.

Ennyit soha nem kell kockáztatni senki miatt, mert te gyakorlatilag az egész életedet feltetted erre a kapcsolatra és számolnod kellett volna előre azzal, hogy amikor ez a kapcsolat bukni fog, akkor neked semmid sem fog maradni, mert mindent eldobtál egy férfi miatt. Egy olyan férfi, aki igazán szeret és tisztel téged, nem is egyezett volna bele abba, hogy felhagyjál az egyetemmel érte, tehát már a kapcsolatotok elején is voltak előrelátható jelek.


Az önpusztító viselkedéseddel nem fogsz semmire menni. Még fiatal vagy és habár egy ilyen csalódáson nehéz továbblépni, van viszont még időd ahhoz, hogy újra kezd az életedet. De az újrakezdés útja nem a piálás, cigizés és egyéb önkárosító dolgok, ezekkel garantáltan nem fogsz kilábalni a helyzetedből.

Össze kell szedned magad és mivel utólag már nem lehet visszacsinálni semmit, ezért marad az, hogy egy életre tanulsz abból, amin átmentél eddig.

2013. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az egyetemet nem erzem hibanak, mert nem is igazan erdekelt, amit anno tanultam.

Azt hogy kikerültem, nem bantam meg, sokkal jobb itt nekem.

Viszont tenyleg szörnyen naiv voltam....hat most aztan megtanultam...:(

2013. nov. 28. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenki volt naiv.


A lényeg az, hogy mit kezdünk a leckéinkkel.

2013. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!